Regus otwiera biuro w Lublinie. Stworzy 90 nowych miejsc pracy

0 0
Regus otwiera biuro w Lublinie. Stworzy 90 nowych miejsc pracy
Fot. Facebook

Firma Regus, dostawca elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy, otwiera oddział w Lublinie, w kompleksie biurowym Zana 39/39A.

- Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności w Lublinie, ponieważ doceniamy potencjał biznesowy i naukowy miasta. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nowo powstających firm, jak i międzynarodowych korporacji, otwieramy naszą 14 placówkę w Polsce, w tym 5 poza Warszawą – mówi Karolina Strokosz, dyrektor ds. rozwoju w firmie Regus.

Regus rozpocznie działalność w Lublinie pod koniec maja 2015 roku, oferując - na 750 m kw. powierzchni biurowej - 90 stanowisk pracy z recepcją i salonem Business Lounge. Wśród najemców kompleksu biurowego Zana 39/39A, składającego się z dwóch budynków, są m.in. BZWBK, TUiR Warta, ING Bank Śląski, DataArt, Deutsche Bank oraz Billennium.

Czytaj też: Cisco otwiera trzecie biuro w Krakowie

- Obserwujemy rosnące zainteresowanie firm wynajęciem powierzchni na rozwijających się rynkach biurowych takich jak Lublin. Popyt w tych miastach jest generowany przede wszystkim przez lokalne firmy zainteresowane wynajmem niewielkich powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych – ocenia Marek Ciunowicz, dyrektor regionalny, dział reprezentacji najemcy w Knight Frank.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.