Red Sky zapłaci menedżerom za ich pomysły

0 0
Red Sky zapłaci menedżerom za ich pomysły

Firma Red Sky chce wykorzystać wiedzę doświadczonych menedżerów. Za pomysły i pomoc chce płacić specjalistom wynagrodzenie.

Jak podaje „Puls Biznesu” Red Sky, szczecińska spółka przeznaczyła specjalną pulę pieniędzy na nietypową inwestycję. Firma chce kupować pomysły menedżerów. Dzięki temu Red Sky będzie mogła wykorzystać wiedzę i doświadczenie osób z branży, które z jakiegoś powodu nie zdecydowały się na prowadzenie własnego biznesu.

- Adresujemy naszą ofertę właśnie do tej grupy, bo dostrzegamy w niej duży potencjał. Jest wiele osób, które zajmują wysokie, menedżerskie stanowiska, mają spore doświadczenie, a dzięki temu, że mają wysokie kompetencje i szeroki zakres obowiązków, robią w danych organizacjach zdecydowanie więcej niż niektórzy prezesi mniejszych firm - mówi dla „PB” Arkadiusz Seńko, współzałożyciel Red Sky.

Seńsko podkreśla na łamach "PB", że menedżerowie nie zawsze mogą sobie pozwolić na podjęcie ryzyka ze względu na zobowiązania wobec banku czy rodziny, dlatego też firma właśnie do nich kieruje swoją ofertę.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.