Randstad rekrutuje specjalistów

0 0
Randstad rekrutuje specjalistów

Wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad przyjęła plan rozwoju w obszarze rekrutacji specjalistycznych. Dedykowana temu obszarowi linia biznesowa Randstad Professionals do końca roku będzie prowadziła intensywny nabór konsultantów w kilku regionach kraju.

Randstad Professionals, działająca o obszarze rekrutacji stałych oraz pracy kontraktowej w trzech obszarach: Finance, Technologies, Engineering w 2013 roku podwoiła swoje przychody oraz liczbę rekruterów w stosunku do roku 2012.

To jednak nie koniec dynamicznego rozwoju - celem działań jest dalszy intensywny rozwój na rynku rekrutacji stałych w 2014 roku. Aby zrealizować to zadanie, Randstad Professionals, do końca bieżącego roku, zatrudni ponad 30 nowych ekspertów.

- Nasi klienci i kandydaci oczekują, że będą z nimi współpracować osoby o takim samym wysokim poziomie kompetencji, jakie oni sami posiadają. W zespole Randstad Professionals pracują właśnie tacy eksperci, którzy umiejętnie łączą ze sobą dwa profesjonalne światy: klienta i kandydata. - mówi Leszek Kurycyn, dyrektor operacyjny Randstad Professionals.

- Dlatego do naszego zespołu szukamy konsultantów na najwyższym poziomie, doświadczonych profesjonalistów z obszaru rekrutacji stałych, którzy chcą podjąć wyzwanie i pracować w dla najszybciej rozwijającej się agencji pracy na polskim rynku - dodaje.

Poszukiwani kandydaci powinni łączyć umiejętność współpracy z klientami biznesowymi z doświadczeniem w rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla w obszarach technicznych, finansowo-księgowych oraz nowoczesnych technologii/IT.

Wybrane osoby mogą liczyć na szybki rozwój zawodowy, udział w prestiżowych projektach, wsparcie szkoleniowe oraz duży poziom samodzielności w codziennej pracy. Nowozatrudnieni eksperci zasilą biura w największych miastach Polski: w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.