PTW Uran zatrudni górników strzałowych, ślusarzy i elektryków w KWK Mysłowice-Wesoła

Przedsiębiorstwo górnicze PTW Uran otwiera nowe stanowiska pracy na terenie KWK Mysłowice-Wesoła. Już dziś specjaliści w obszarze robót dołowych mogą składać swoje aplikacje.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PTW Uran zatrudni górników strzałowych, ślusarzy i elektryków w KWK Mysłowice-Wesoła

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

11 cze 2015 7:55


Poszukiwani są m.in.: górnicy strzałowi, ślusarze i elektrycy.

Zatrudnienie w PTW Uran mogą znaleźć zarówno specjaliści, w swoich dziedzinach, jak i osoby dopiero rozpoczynające karierę zawodową w branży górniczej. Szeroko zakrojona rekrutacja nowych pracowników związana jest z pozyskaniem kolejnych kontraktów na oferowane przez firmę usługi. Większość prac odbywać się będzie na terenie kopalni KWK Mysłowice-Wesoła.

- W tej chwili zatrudniamy ok. 300 osób. Ale rozwój firmy przebiega bardzo dynamicznie, więc zakres świadczonych przez nas usług sukcesywnie się zwiększa. – mówi dr inż. Marcin Imosa, wiceprezes Uranu.

– Cenimy sobie dobrą pracę naszego zespołu, dlatego przyjęci pracownicy mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz otwartą drogę awansów - dodaje.

Firma Uran zajmuje się świadczeniem usług dla górnictwa oraz realizacją specjalistycznych robót górniczych. Aktualnie poszukuje wykwalifikowanych górników strzałowych, górników rabunkarzy, ślusarzy, elektryków i pomocników dołowych. Firma zapewnia swoim pracownikom możliwość poszerzania kompetencji w ramach indywidualnie planowanych ścieżek rozwoju. Rekrutacja rusza na początku czerwca bieżącego roku. Firma planuje zatrudnić ok. 50 osób. Aplikacje można składać w siedzibie firmy przy ulicy Krasińskiego 29 w Katowicach, codziennie w godzinach 10.00-11.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.