Przesiew dziennikarzy "Wprost" po aferze z Kamilem Durczokiem

Po cyklu artykułów we "Wprost" na temat byłego już szefa "Faktów" TVN Kamila Durczoka, w redakcji tygodnika duże zmiany kadrowe.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Przesiew dziennikarzy "Wprost" po aferze z Kamilem Durczokiem

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

26 mar 2015 8:56


Na początku tygodnia miejsce dotychczasowego redaktora naczelnego, Sylwestra Latkowskiego zajął Tomasz Wróblewski.

Teraz wypowiedzenia składają dziennikarze - również ci, którzy opisywali sprawę Durczoka, który miał dopuszczać się molestowania i mobbingu w TVN. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, z tytułem żegnają się Agnieszka Burzyńska, Izabela Smolińska oraz Olga Wasilewska i Michał Majewski - autorzy artykułów o byłym już szefie "Faktów" TVN. Jak podaje portal, dziennikarze nie chcą współpracować z nowym kierownictwem, dlatego składają wypowiedzenia.

Nowy naczelny zapowiedział zmiany dotyczące tematyki pisma - chce więcej materiałów związanych z ekonomią, rodziną czy poradnictwem ekonomicznym. Nie wyklucza, że zmiany "mogą pociągnąć za sobą kolejne odejścia" - donoszą wirtualnemedia.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

ja 2015-03-26 16:37:18

Przydałoby się, żeby Wprost się odtabloidyzowało. To już będzie próba odbicia się od dna.

less187 2015-03-26 14:59:18

Dobre posunięcie z odsunięciem P. Latkowskiego, WPROST było wcześniej solidnym i obiektywnym tygodnikiem, za P. Latkowskiego stało się Faktem.