ProNatura szuka pracowników. Kto może liczyć na zatrudnienie?

Rusza rekrutacja pracowników do budowanego Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych. ProNatura w pierwszej kolejności szuka kierowników najważniejszych działów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

ProNatura szuka pracowników. Kto może liczyć na zatrudnienie?

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

27 maj 2015 12:05


W bydgoskiej ekoelektrociepłowni zatrudnienie znajdzie ponad 50 osób. Właśnie rozpoczyna się rekrutacja.

Jakich pracowników szuka ProNatura?

- Poszukiwania kadry rozpoczęliśmy od najważniejszych stanowisk w całym ZTPOK, czyli z-cy kierownika ds. utrzymania ruchu oraz zastępcy kierownika ds. produkcji. Utrzymanie ciągłości funkcjonowania instalacji w sposób niezakłócony jest dla nas sprawą nadrzędną, dlatego poszukujemy osób decyzyjnych z odpowiednim doświadczeniem i uprawnieniami, którzy będą w stanie stworzyć oraz nadzorować zespół specjalistów – wyjaśnia Konrad Mikołajski, prezes ProNatury.

Do pracy na tych stanowiskach poszukiwane są osoby z wyższym wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem z branży energetycznej i ciepłowniczej oraz posiadające odpowiednie kompetencje. Aplikacje na te stanowiska można składać do 5 czerwca. W ciągu najbliższych dwóch tygodni stopniowo publikowane będą ogłoszenia na kolejne miejsca pracy.

Za dwa tygodnie ProNatura zorganizuje specjalne spotkanie informacyjne. We wtorek 9 czerwca w godzinach od 16 do 19 będą mogli w nim uczestniczyć wszyscy zainteresowani pracą w ProNaturze. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele różnych działów Spółki, którzy będą rozmawiać z aplikantami o specyfice pracy w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych.

- Z pierwszej ręki dowiedzą się kogo firma poszukuje, jakie trzeba mieć doświadczenie, jakie są możliwości rozwoju zawodowego - tłumaczy Mikołajski.

Kadra będzie wybrana do 27 lipca

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne będą na stronie www.pronatura.bydgoszcz.pl.

- Zakładamy, że do 27 lipca wyłonimy odpowiednich pracowników i poznamy całą kadrę ekoelektrociepłowni, która ruszy pod koniec tego roku – dodaje Konrad Mikołajski.

ZTPOK powstaje na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Inwestycja jest na ukończeniu. Obecnie trwa wykonywanie i utwardzanie dróg łączących poszczególne budynki oraz placów wewnętrznych. Budynki będą również połączone instalacjami i w tym miesiącu kontynuowany jest montaż połączeń pomiędzy nimi. Także rampa najazdowa, prowadząca do bunkra z odpadami zyskuje coraz bardziej swój ostateczny kształt. Ponadto montowane są DSC'y centralnej dyspozytorni (system odpowiadający za sterowanie i wizualizację procesu przemysłowego posiadający wspólną bazę danych dla sterowania i wizualizacji). W budynku administracyjnym prowadzone są prace wykończeniowe.

Projekt budowy Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów dla Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Metropolitalnego współfinasowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.