www.portalspozywczy.pl

Prestiż firmy czy wynagrodzenie nie jest już najważniejsze. Na co zwraca uwagę potencjalny pracownik?

0 0
Prestiż firmy czy wynagrodzenie nie jest już najważniejsze. Na co zwraca uwagę potencjalny pracownik?
O dobrych kandydatów na rynku pracy nie jest łatwo (fot.flickr.com/Sebastiaan ter Burg )

Potencjalni pracownicy zwracają uwagę już nie tylko na prestiż firmy czy poziom wynagrodzenia. Co jest zatem jeszcze ważne?

- O dobrych kandydatów na rynku pracy nie jest łatwo. Coraz większą uwagę potencjalni pracownicy zwracają nie tylko na prestiż firmy czy poziom wynagrodzenia ale również na takie aspekty jak możliwość samorealizacji, balans między pracą a życiem prywatnym, realny wpływ na działania firmy, w której pracują - mówi Ksenia Sarny, menedżer ds. personalnych w firmie Fresh Logistics.

Ostatnie 3 lata działań personalnych w firmie Fresh Logistics koncentrują się na budowaniu zaangażowania pracowników, wzmacnianiu, kierowaniu i podejmowaniu decyzji w oparciu o wartości Raben Group oraz dwustronnej wymianie informacji nt. wyników pracy oraz osiągnięć firmy.

- Budując kulturę organizacji opartą o te aspekty, chcemy i pozyskujemy do naszej organizacji wysoko wykwalifikowaną kadrę menedżerską oraz grupę profesjonalistów – pracowników na stanowiska specjalistów. Wykorzystujemy w procesie pozyskiwania kandydatów kanał tradycyjny (ogłoszenia wirtualne), promocję firmy podczas konferencji branżowej oraz portale społecznościowe - informuje Ksenia Sarny.

Dodaje, że działania personalne kierowane są również na wzmacnianie i rozwój „wewnętrznego rynku” specjalistów i menedżerów pracujących już w firmie.

- Celem jest zarządzanie doświadczeniem pracowniczym, tworząc warunki, które zapewniają satysfakcję z wykonywanej pracy oraz poczucie autonomii, pozwalające na efektywne wykonywanie obowiązków. Dzięki tak sprecyzowanym działaniom personalnym zapewniamy wysoką jakość pracy, tj. świadczone usługi, usprawniamy nasze działania wobec wymagań otoczenia oraz realizujemy strategię firmy - wyjaśnia menedżer ds. personalnych w firmie Fresh Logistics.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.