Praca w Sii. Firma podwoi zatrudnienie w Poznaniu

0 0
Praca w Sii. Firma podwoi zatrudnienie w Poznaniu
- Nasi pracownicy będą też mieć możliwość odpoczynku – przy kawie lub w specjalnie wydzielonych strefach chilloutu - mówi Natalia Buczel. (Fot. Mat. pras.)

• Sii planuje podwoić liczbę pracowników. Do końca 2018 r. zamierza zatrudnić 200 osób.
• Firma zapowiada nowe miejsca pracy dla programistów Java, .NET, Front-end, BI, ETL, testerów manualnych oraz z doświadczeniem w automatyzacji testów, specjalistów ds. wsparcia aplikacji oraz project managerów. 

Chill room z konsolą do gier, mini strefą fitness i wygodnymi miejscami do siedzenia; coffee pointy, sofy i hot deski – tak będzie wyglądała nowa siedziba Sii w budynku Maraton w centrum Poznania.

Załoga planuje przeprowadzkę w styczniu 2017 r. Jednak rekrutację firma otwiera już teraz. Do końca 2018 r. planuje zatrudnić 200 nowych pracowników.

- Chcemy podwoić liczbę pracowników, co oznacza, że do końca 2018 roku nasz zespół będzie liczył 400 osób. To ogromne wyzwanie, aby wszystkim pracowało się naprawdę dobrze – szczególnie, że poszukujemy osób o różnych profilach, zarówno specjalistów IT, jak i humanistów - wylicza Natalia Buczel, dyrektor oddziału Sii Poznań.

Czytaj też: W branży IT są stanowiska, które nie muszą być obsadzone przez informatyków

- Z tego powodu bardzo skrupulatnie, ale z dużą dozą wyobraźni podeszliśmy do wyboru i aranżacji naszej nowej siedziby. Zaprojektowaliśmy różne strefy, sprzyjające zarówno pracy zespołowej, jak i indywidualnej. Osoby pracujące na co dzień zdalnie, będą mogły skorzystać z tzw. hot desków. Nasi pracownicy będą też mieć możliwość odpoczynku – przy kawie lub w specjalnie wydzielonych strefach chilloutu, a lunch będą mogli zjeść w kuchni stylizowanej na kawiarnię lub na tarasie z widokiem na miasto – dodaje Buczel.

- Dodatkowo planujemy imprezy integracyjne na dachu budynku, dostępnym dla najemców. Członkowie naszego teamu bez trudu dotrą do domu przy pomocy komunikacji miejskiej, a jeśli będą chcieli rozerwać się w wolnym czasie lub po pracy, w zasięgu ręki będzie na przykład Stary Browar, kino czy siłownia – wyjaśnia dyrektor oddziału Sii Poznań.

Sii zapowiada nowe miejsca pracy w Maratonie dla programistów Java, .NET, Front-end, BI, ETL, testerów manualnych oraz z doświadczeniem w automatyzacji testów, specjalistów ds. wsparcia aplikacji oraz project managerów. Mile widziane są także osoby bez doświadczenia w IT, z wykształceniem humanistycznym i dobrą znajomością języka angielskiego.

Na prace mogą także liczyć kandydaci posługujący się językiem niemieckim. Firma zapowiada dla nich szkolenia i perspektywy rozwoju w swoich strukturach.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.