Praca w PwC, Opole: Firma zatrudni co najmniej 100 osób

• Firma doradcza PwC otworzyła centrum usług wspólnych w Opolu, w którym będzie świadczyć usługi z zakresu procesów finansowo-księgowych, w szczególności dla klientów niemieckojęzycznych.
• Pracę w nowym centrum znajdzie co najmniej 100 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w PwC, Opole: Firma zatrudni co najmniej 100 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 wrz 2016 11:27


- Do pracy w centrum poszukujemy zarówno studentów i absolwentów ze znajomością języków niemieckiego i angielskiego, jak też doświadczonych specjalistów - mówi Paweł Mleczko, dyrektor Service Delivery Center PwC w Katowicach i Opolu.

Centrum Usług Wspólnych PwC w Opolu rozpoczęło już swoją działalność,ale rekrutacja do nowej jednostki trwa. W ciągu najbliższych miesięcy firma planuje zatrudnić kilkudziesięciu specjalistów, a do końca 2017 r. w centrum będzie pracować co najmniej 100 osób.

Czytaj też: Ewa Szurmińska-Jaworska partnerem PwC w Stanach Zjednoczonych

- Cieszę się, że firma PwC zdecydowała się na inwestycję w Opolu. To potwierdza potencjał miasta i dobry klimat dla przedsiębiorstw. Odbywa się to z korzyścią obopólną – mieszkańcy miasta otrzymają dobre oferty zatrudnienia, PwC natomiast ma dostęp do świetnej kadry, którą jako ośrodek akademicki możemy się pochwalić w Opolu – zaznacza Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola.

Od siedmiu lat centrum usług wspólnych (Service Delivery Center) PwC działa także w Katowicach, gdzie zatrudnia już ponad tysiąc pracowników, a w związku z ambitnymi planami rozwojowymi ta liczba ciągle rośnie.

- Spółki PwC zatrudniają już w Polsce ponad 3,5 tys. osób – podkreśla Adam Krasoń, prezes PwC w Polsce.

Opolskie centrum usług wspólnych to kolejna inwestycja PwC w Polsce. Obecnie firma posiada 8 biur regionalnych - w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, świadcząc usługi z zakresu audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego.

W 2009 r. dodatkowo otworzyła Service Delivery Center (SDC) w Katowicach, a w 2014 r. Centrum Kompetencyjne (Center of Excellence) w Gdańsku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.