Praca w PwC, Opole: Firma zatrudni co najmniej 100 osób

0 0
Praca w PwC, Opole: Firma zatrudni co najmniej 100 osób
Centrum Usług Wspólnych PwC w Opolu rozpoczęło już swoją działalność,ale rekrutacja do nowej jednostki trwa. (fot. mat.pras.)

• Firma doradcza PwC otworzyła centrum usług wspólnych w Opolu, w którym będzie świadczyć usługi z zakresu procesów finansowo-księgowych, w szczególności dla klientów niemieckojęzycznych.
• Pracę w nowym centrum znajdzie co najmniej 100 osób.

- Do pracy w centrum poszukujemy zarówno studentów i absolwentów ze znajomością języków niemieckiego i angielskiego, jak też doświadczonych specjalistów - mówi Paweł Mleczko, dyrektor Service Delivery Center PwC w Katowicach i Opolu.

Centrum Usług Wspólnych PwC w Opolu rozpoczęło już swoją działalność,ale rekrutacja do nowej jednostki trwa. W ciągu najbliższych miesięcy firma planuje zatrudnić kilkudziesięciu specjalistów, a do końca 2017 r. w centrum będzie pracować co najmniej 100 osób.

Czytaj też: Ewa Szurmińska-Jaworska partnerem PwC w Stanach Zjednoczonych

- Cieszę się, że firma PwC zdecydowała się na inwestycję w Opolu. To potwierdza potencjał miasta i dobry klimat dla przedsiębiorstw. Odbywa się to z korzyścią obopólną – mieszkańcy miasta otrzymają dobre oferty zatrudnienia, PwC natomiast ma dostęp do świetnej kadry, którą jako ośrodek akademicki możemy się pochwalić w Opolu – zaznacza Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola.

Od siedmiu lat centrum usług wspólnych (Service Delivery Center) PwC działa także w Katowicach, gdzie zatrudnia już ponad tysiąc pracowników, a w związku z ambitnymi planami rozwojowymi ta liczba ciągle rośnie.

- Spółki PwC zatrudniają już w Polsce ponad 3,5 tys. osób – podkreśla Adam Krasoń, prezes PwC w Polsce.

Opolskie centrum usług wspólnych to kolejna inwestycja PwC w Polsce. Obecnie firma posiada 8 biur regionalnych - w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, świadcząc usługi z zakresu audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego.

W 2009 r. dodatkowo otworzyła Service Delivery Center (SDC) w Katowicach, a w 2014 r. Centrum Kompetencyjne (Center of Excellence) w Gdańsku.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.