Praca w McDonald’s: Dni otwarte w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu

• Sieć McDonald`s Polska organizuje dni otwarte dla wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w ich restauracjach.
• 17-18 marca na terenie Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta i Poznania McDonald’s Polska  organizuje dni otwarte dla kandydatów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w McDonald’s: Dni otwarte w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

16 mar 2016 13:00


– Pierwsze w tym roku dni otwarte to kolejna z inicjatyw realizowanych przez naszą firmę w ramach działań rekrutacyjnych. Zwracamy się z naszą ofertą do wszystkich chętnych podjęciem pracy z nami. Szukamy osób w zróżnicowanym przedziale wiekowym, prowadzimy nabór na różnych szczeblach, od pracowników restauracji po stanowiska menedżerskie. Aktywnie zachęcamy do uczestnictwa w rekrutacji, oferując elastyczny grafik, rozwój zawodowy i możliwość awansu, a także fajną atmosferę – zachęca Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald’s Polska.

Czytaj też nasz wywiad z Krzysztofem Kłapą: McDonald's to najlepsza szkoła zawodowa dla młodych. Mamy ketchup w żyłach

– Przykładamy dużą wagę do legalnych aspektów stosunku pracy. Każdemu zatrudnionemu oferujemy pełnoprawną umowę o pracę. Dotyczy to także tych pracujących w niepełnym wymiarze czasu pracy. Odnosząc się do rynku oferujemy konkurencyjne stawki. Co ważne, inwestujemy w swoich ludzi, praca z nami oznacza realne możliwości awansu oraz rozwoju zawodowego – mówi Krzysztof Kłapa.

Wrocław, Poznań, Warszawa i Trójmiasto

McDonald’s 17-18 marca organizuje dni otwarte na terenie Wrocławia, Poznania, Warszawy i Trójmiasta. To okazja, aby na własne oczy zobaczyć, na czym polega i jak wygląda praca w restauracji od kuchni. Dedykowany zespół osób odpowie na pytania dotyczące zatrudnienia, opowie, na czym polega praca, na jakie stanowiska prowadzone są rekrutacje oraz co zrobić, aby dołączyć do zespołu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.