Praca w Katowicach: Epam zatrudni 500 programistów

0 0
Praca w Katowicach: Epam zatrudni 500 programistów
W polskich biurach Epam pracuje ponad 800 osób. (Fot.: mat. pras.)

Epam, firma z branży tworzenia oprogramowania w regionie centralnej i wschodniej Europy, otwiera w Katowicach nowe biuro. Planuje zatrudnić na Śląsku 500 osób w perspektywie kilku lat.

Do tej pory Epam obecny był w trzech miastach Polski – Krakowie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

– W polskich biurach firmy pracuje ponad 800 osób, tylko do końca roku Epam planuje tę liczbę podwoić. Wybraliśmy Katowice, ze względu na wielu doświadczonych specjalistów IT obecnych na tutejszym rynku pracy. Liczne uniwersytety kształcą specjalistów z interesujących nas dziedzin, zapewniając stabilną liczbę nowych pracowników dołączających co roku do firm z naszej branży. Dzięki temu nie musimy się martwić o przyszłość tego rynku. Katowice posiadają także szeroką ofertę nowoczesnych powierzchni biurowych. Dodatkową zaletą jest położenie i dobra komunikacja – z jednej strony z Krakowem czy Wrocławiem, z drugiej, bliskość dwóch lotnisk: w Pyrzowicach i nieco dalej w Balicach – mówi Jarosław Wachowicz, menedżer do spraw dostaw.

Szansę na zatrudnienie mają głównie programiści, przede wszystkim Javy i .NET, a także analitycy biznesowi, kierownicy projektów informatycznych czy inżynierowie QA (zapewnienie jakości), zwłaszcza specjaliści w zakresie testów automatycznych.

– Szukamy osób posiadających już kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Oprócz bardzo konkurencyjnego wynagrodzenia, oferujemy dodatkowo szeroki pakiet benefitów, pracę z najnowszymi technologiami i udział w ciekawych, międzynarodowych projektach – dodaje Jarosław Wachowicz.

Nowa siedziba w Katowicach znajduje się tymczasowo w kompleksie Revita Park przy ulicy Żelaznej 15. W przyszłym roku firma planuje przeprowadzkę do większego biura.

Epam Systems działa na całym świecie od ponad 20 lat i zatrudnia blisko 22 tys. osób.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.