Praca w IT: Kotrak zatrudni konsultantów wdrożeniowych i developerów. Jest też szansa na staż

0 0
Praca w IT: Kotrak zatrudni konsultantów wdrożeniowych i developerów. Jest też szansa na staż
Kotrak poszukuje pracowników zainteresowanych rozwojem oraz chęcią współtworzenia nowych zespołów w oddziałach w Katowicach, Bielsku-Białej, Łodzi, Krakowie, Opolu i Trójmieście (fot.pixabay.com)

• Grupa Kotrak do końca 2016 roku zatrudni 30 specjalistów w Katowicach, Bielsku-Białej, Łodzi, Krakowie, Opolu i Trójmieście.
• Poszukiwani są m.in. konsultanci wdrożeniowi i developerzy.
• Będą obsługiwać nowych klientów z Polski i zagranicy.

Kotrak zatrudni pracowników. Tym samym pojawia się okazja dołączenia do firmy IT z 6 oddziałami w kraju oraz filią w Londynie. Dodatkowo w planach na najbliższe miesiące są także kolejne biura. Obecnie poszukiwane są osoby zainteresowane rozwojem oraz chęcią współtworzenia nowych zespołów w oddziałach w Katowicach, Bielsku-Białej, Łodzi, Krakowie, Opolu i Trójmieście. Projekty realizowane przez programistów oparte będą o najnowsze technologie (Microsoft .NET Framework, Devexpress, WPF, MVVM, HTML5, CSS3, MVC, XAMARIN) oraz realizowane w metodyce agile.

- Do aplikowania zachęcamy także osoby, które nie posiadają wysokich kompetencji w branży IT i chcą je z nami poszerzać. Z pewnością nie zabraknie miejsca także dla tych, którzy posiadają wysokie kompetencje językowe i świat informatyczny jest dla nich nowością, gdyż firma realizuje projekty dla międzynarodowych korporacji – mówi Jakub Imosa, CEO i współwłaściciel Grupy Kotrak.

Czytaj też: Praca w IT: Jak przyciągnąć informatyka?

- Obecnie zatrudniamy ponad 150 osób, które nie tylko wspólnie pracują, ale także biorą udział w zawodach sportowych, szlifują angielski z native speakerami, integrują się na wyjazdach; wspólnie tworzymy niesamowicie pozytywną atmosferę. Budujemy nowe zespoły, dlatego zapraszamy do wysyłania swojego CV i śledzenia ofert pracy na naszej stronie. Daj nam się poznać – dodaje Imosa.

Jednocześnie w katowickiej centrali uruchomiono płatne staże dla studentów z możliwością późniejszego zatrudnienia. Stażyści są angażowani w projekty firmy oraz biorą udział w tworzeniu realnych rozwiązań dla klientów.

O tym, jak wygląda awans w Kotraku opowiada Mateusz Wójtowicz, Business Process Manager:

- Staż rozpocząłem przed trzecim rokiem studiów. Szybko okazało się, że wszyscy współpracownicy pomagają mi i wspierają w wykonywaniu zadań. Po pierwszym miesiącu szkoleń i systematyzowania wiedzy, rozpocząłem pracę nad projektem komercyjnym. Po stażu zaproponowano mi pracę na część etatu w elastycznych godzinach - wyjaśnia.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.