Praca w hotelu Mercure w Krakowie

• Rozpoczął się nabór pracowników do nowego hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.
• Poszukiwani są m.in. pracownicy zajmujący się obsługą gości, gastronomią czy administracją.
• W czwartek (11 sierpnia) w Novotel Kraków Centrum odbędzie się dzień otwarty dla chętnych kandydatów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w hotelu Mercure w Krakowie

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

5 sie 2016 10:40


Hotel Mercure Kraków Stare Miasto ma zostać oddany do użytku we wrześniu. Poszukiwani są pracownicy zajmujący się obsługą gości, gastronomią czy administracją. Zatrudnienie znajdą również recepcjoniści, pracownicy służby pięter, kelnerzy, kucharze, a także specjaliści od sprzedaży.

- Poszukujemy młodych, ambitnych osób, które nie boją się wyzwań, chcą się doskonalić i rozwijać
w obszarze hotelarstwa. Oferujemy doskonałe warunki pracy, możliwość podnoszenia kompetencji
i umiejętności na każdym zajmowanym stanowisku. Dzięki licznym, zaawansowanym programom HR wytyczamy jasną i przejrzystą ścieżkę kariery - powiedziała Sabina Bartyzel, dyrektor generalna regionu południowego hoteli Novotel i Mercure w Polsce.

W czwartek (11 sierpnia) w hotelu Novotel Kraków Centrum odbędzie się otwarty dzień rekrutacyjny. Wszyscy chętni otrzymają niezbędne informacje dotyczące stanowisk, wymagań a także szczegółów na temat firmy. Kandydaci, którzy chcą wziąć w nim udział powinni wejść na stronę "Wybierz pasję".

- W naszej firmie cenimy różnorodność, szanujemy indywidualność i liczmy się ze zdaniem każdego. Siłą napędową naszego zespołu jest to, że każdy z nas jest inny, jest sobą. Dlatego szukamy ludzi posiadających ciekawą osobowość, mających duże pokłady pozytywnej energii, dla których praca z ludźmi i budowanie relacji z drugim człowiekiem są czymś naturalnym - zachęca Leszek Porembski, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

- Osoby, które przekonają nas do siebie, mogą liczyć na informację o zatrudnieniu jeszcze tego samego dnia - podsumowała Sabina Bartyzel.

Mercure jest marką hoteli kategorii średniej należących do Accor, operatora hotelowego obecnego w 92 krajach, z siecią ponad 3,9 tys. hoteli i 180 tys. pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.