Praca: Nordea zatrudnia w Gdyni

0 0
Praca: Nordea zatrudnia w Gdyni
Gdyńska Nordea zwiększa zatrudnienie i przenosi się do nowego biura. (fot. mat.pras.)

• Gdyńska Nordea ogłosiła właśnie plany rozwoju i przeprowadzki do nowego biura, które pomieści powiększony zespół.
• Obecnie w firmie pracuje ponad 350 specjalistów, którzy dostarczają zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, związane ze wsparciem procesów jednostek biznesowych skandynawskiej grupy Nordea.
• Firma do końca roku chce zwiększyć zatrudnienie o około 100 osób, a kolejne rekrutacje przewiduje również na rok 2017.

– Z biura w Gdyni wspieramy grupę Nordea w tworzeniu nowoczesnych usług finansowych dla jej klientów w Skandynawii. Ponieważ polscy specjaliści wypracowali sobie dobrą markę w grupie, rozwijamy się bardzo dynamicznie. Dlatego poszukiwaliśmy miejsca, które zapewniłoby nam możliwość dalszego wzrostu – komentuje plany firmy Monika Płocke, dyrektor zarządzająca pionu IT Nordea.

W związku z planami rozwojowymi Nordea wynajęła blisko 10 tys. m kw. powierzchni biurowej. Pracownicy zajmą 9,6 tys. m kw. w dwóch budynkach gdyńskiego kompleksu Tensor. Przeprowadzka z obecnej siedziby będzie podzielona na kilka etapów i zakończy się na początku 2018 r.

– Nowa powierzchnia oznacza większy komfort dla zespołów projektowych, ale i możliwość lepszego zaaranżowania powierzchni biurowej. Już wkrótce będziemy mogli pokazać nowoczesne wnętrza biura, które standardem będą odpowiadały najlepszym projektom w Polsce. Co ważne, w ich opracowanie zaangażowaliśmy pracowników, więc nowa siedziba będzie przede wszystkim odpowiadała na ich potrzeby – dodaje Monika Płocke.

Tylko do końca roku Nordea planuje zatrudnić w Gdyni 100 osób, ale już planuje kolejne rekrutacje na 2017 r. Obecnie w firmie pracuje 350 osób.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (3)

 • Do Itowiec,
  nie pisz bzdur..jakie 2900 euro ..facet ..sprzątaczka na legal zarabia max w De. od 800 - 1300 euro brutto..z tego mieszkanie min 400 euro.jedzenia itp..proszę nie prdl..za przeproszeniem i nie,nie jestem sprzątaczką,ale żyje w Niemczech i niestety wiem :(
 • Do Itowiec
 • Proszę podawać ważne informacje takie jak np. ile płacą. Np. sprzątaczka w Niemczech zarabia 2900 euro na miesiąc a w Polandii specjaliście od IT chcą dać maksymalnie 2 tys. euro i mówią, że to to super oferta. Jak płacicie tak bedziecie mieli fachowców a dane wasze bedą używane w Nigerii.

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.