Praca na wakacje: Płatne staże w Rossmannie

• Rossmann przygotował wakacyjne płatne staże dla 27 studentów.
• Coś dla młodych HR-owców - staże będą odbywać się m.in. w takich działach jak kadry i prace czy BHP i HR.
• Staże realizowane są w ramach programu "Praktykuj w Łodzi", który to z kolei jest częścią programu "Młodzi w Łodzi" realizowanego przez urząd miasta.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca na wakacje: Płatne staże w Rossmannie

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 kwi 2016 10:49


Staże w Rossmannie to szansa dla 27 osób na zdobycie doświadczenie zawodowego. Najwięcej osób, bo aż 15 zostanie przyjętych do działu logistyki, gdzie będą realizować takie zadania jak: zarządzanie zapasami w sklepach, prognozowanie wielkości sprzedaży czy planowanie dostaw do drogerii.

Czytaj też: Rossmann: Piękne pracownice modelkami w firmowym kalendarzu

O staż będzie można się ubiegać również w: administracji, rewizji, kadrach i płacach, zakupie, BHP i HR. Zupełną nowością są staże w działach: prawnym, analiz obrotu towarowego, księgowości i sekcji obsługi klienta.

Praktyki potrwają od jednego do czterech miesięcy, od czerwca do września (poniedziałek-piątek). Staż da możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej na uczelni, ale przede wszystkim uzyskania praktycznego doświadczenia. Wszystkie staże będą płatne, a każdy stażysta będzie miał zapewniony jeden ciepły posiłek dziennie.

Do tej pory - od 2012 r. - w ramach programu "Praktykuj w Łodzi", staże w Rossmannie odbyło 37 studentów. Większość z nich została zatrudniona w firmie i pracuje w niej do dziś.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

pema 2016-06-09 22:51:12

w wielu miejscach organizują dobre staże. ale dla mnie kryterium wyboru nie były bynajmniej pieniądze ;) raczej to czego się mogę nauczyć, i co z tego stażu wynieść. z tą myślą poszłam na staż do impela.i jestem bardzo zadowolona! robię dużo, uczę się od najlepszych w swoim fachu, także mam nadzieję,że zostanę tutaj po stażu :)