Praca, logistyka: Pekaes rekrutuje stażystów

• W największych sześciu miastach Polski rozpoczął się właśnie proces rekrutacji stażystów do firmy logistycznej Pekaes.
• Firma oferuje stażystom nie tylko szkolenia i umowy o pracę, ale także służbowe samochody, laptopy i telefony.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca, logistyka: Pekaes rekrutuje stażystów

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

13 cze 2016 13:35


Grupa logistyczna Pekaes otwiera się na młodych, którzy chcą związać swoją przyszłość z branżą logistyczną, a konkretnie ze sprzedażą usług logistycznych. W sześciu największych miastach Polski - w Krakowie, Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Łodzi i Katowicach - rozpoczął się właśnie proces rekrutacji w ramach programu "Sales Challenge Trainee".

W ramach projektu, spółka oferuje stażystom program szkoleniowy, umowy o pracę oraz samochód służbowy, telefon, laptop i inne liczne benefity.

– Poszukujemy młodych osób, które chcą rozwijać się w naszych strukturach. Oferujemy szkolenie i przygotowanie do pracy w obszarze sprzedaży w branży TSL. Przygotowaliśmy dla nich szkolenia e-learningowe i stacjonarne. Ponadto każdy uczestnik programu otrzyma dedykowanego opiekuna, który będzie go wdrażał w tajniki pracy w dziale sprzedaży - mówi Maja Kuryłło, dyrektor personalny Pekaes.

Maja Kuryłło, dyrektor personalny w Pekaes. (fot. mat.pras.) Maja Kuryłło, dyrektor personalny w Pekaes. (fot. mat.pras.)

Obecnie Pekaes zatrudnia blisko tysiąc pracowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.