Praca dla programistów i menadżerów IT: EY zatrudni 300 osób w Warszawie i Wrocławiu

• EY rozbudowuje swoje centra kompetencyjne w Polsce.
• Pracę w nowych zespołach we Wrocławiu i w Warszawie znajdzie do 2020 roku około 300 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca dla programistów i menadżerów IT: EY zatrudni 300 osób w Warszawie i Wrocławiu

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

7 lip 2016 16:08


- Rozszerzamy działalność EY poprzez stworzenie centrów kompetencji, które będą realizowały usługi dla zewnętrznych, globalnych klientów EY oraz dla zespołów projektowych EY, które pracują dla międzynarodowych klientów. To, że centra powstaną właśnie w Polsce świadczy o tym, że mamy tutaj wysoko wykwalifikowane kadry o szerokich kompetencjach i globalnym spojrzeniu - powiedział partner zarządzający Jacek Kędzior.

Nowe zespoły we Wrocławiu i w Warszawie będą działały w ramach EY global delivery services (GDS). Jest to odrębna struktura od spółek EY Polska, które pracują dla lokalnych i międzynarodowych klientów.

- Będą one obsługiwać globalnych klientów EY w zakresie doradztwa IT przy fuzjach i przejęciach oraz rozwoju aplikacji Guidewire dla rynku ubezpieczeń - poinformował Kędzior.

Czytaj też: Jak rozwiązać problem z brakiem programistów?

GDS świadczy m.in. usługi księgowe, finansowe, kadrowe, kreatywne, wsparcie wirtualnych asystentek, usługi związane z zakupami i zarządzaniem ryzykiem, jak również wsparcie IT oraz zarządzanie wiedzą i projektami dla spółek z sieci EY z ponad 30 krajów.

- Obecnie szukamy przede wszystkim menedżerów projektów IT z obszaru doradztwa transakcyjnego, którzy będą specjalizować się w zakresie wsparcia IT dla procesów transakcyjnych dla klientów globalnej sieci EY oraz deweloperów środowiska Java, którzy wesprą międzynarodowe projekty implementacji narzędzia Guidewire dla doradztwa biznesowego - powiedział szef EY GDS Dariusz Sus.

EY działa na rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 212 000 pracowników i ma biura w ponad 150 krajach. W Polsce ma ponad 1800 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.