Praca dla 60 operatorów i kontrolerów w Strykowie

• CartotecnicaGoldprint, włoski producent opakowań rozpoczyna swoją działalność w Polsce w Segro Logistics Park Stryków.
• W okresach wzmożonej aktywności firma planuje zatrudniać około 60 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca dla 60 operatorów i kontrolerów w Strykowie

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

6 lip 2016 11:58


Cartotecnica Goldprint najpierw będzie wytwarzać w Strykowie wyłącznie sztywne i składane pudełka dla kosmetyków i produktów luksusowych, następnie powstaną również opakowania typu display (tekturowe paczki zbiorcze).

Gdy produkcja będzie szła pełną parą u Włochów pracować będzie w Polsce około 60 osób, głównie operatorów maszyn oraz kontrolerów jakości. Wraz z uruchomieniem kolejnych linii produkcyjnych, zapotrzebowanie na pracowników wzrośnie. Opakowania będą dystrybuowane zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, głównie w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii.

– Naszym celem jest zdobycie nowych rynków, w szczególności północnej i zachodniej Europy. Stryków to idealne miejsce na jego realizację. Nie tylko skorzystamy z relatywnie niskich kosztów pracy, ale także znajdziemy się w optymalnym dla logistyki miejscu – na skrzyżowaniu dwóch najważniejszych polskich autostrad. Ponadto w pobliżu znajdą się fabryki oraz magazyny naszych dwóch strategicznych w Polsce klientów, co da nam znaczną przewagę logistyczną – mówi Matteo Siani, dyrektor finansowy Cartotecnica Goldprint.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Grzesp 2016-07-08 10:00:45

Miejscowość to Stryków