Praca, Demant Technology Centre: Warszawa z centrum B+R duńskiej firmy

• Demant Technology Centre to część duńskiej grupy William Demant, której misją jest wspieranie i poprawianie jakości życia osób niedosłyszących poprzez wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań w produkcji urządzeń wspomagających słyszenie oraz narzędzi diagnostycznych.
• Otwarcie nowego biura i ulokowanie oddziału B+R w Polsce związane jest z realizacją strategii rozwoju firmy na arenie międzynarodowej.
• To kolejna reprezentacja spółki w naszym kraju, która od niemal 10 lat prowadzi tu działalność produkcyjną i sprzedażową.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca, Demant Technology Centre: Warszawa z centrum B+R duńskiej firmy

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

19 wrz 2016 12:19


Otwierając placówkę B+R w Warszawie firma inwestuje w tutejszy rynek i rozszerza miejsca pracy dla polskich specjalistów IT, przede wszystkim zajmujących się rozwojem oprogramowania, a także projektantów interakcji i biznes analityków z przygotowaniem audiologicznym lub IT. Dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników to jeden z czynników decydujących o ulokowaniu przez firmę tego ważnego dla rozwoju biznesu oddziału w Polsce.

- Widzimy duże podobieństwo między Polską a Danią – zarówno pod względem kulturowym, jak i w charakterystyce pracy. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej działalności naszych polskich oddziałów i osiąganych przez nie wyników. Szukając lokalizacji dla biura R&D, rozważaliśmy różne miasta, jednak to właśnie Warszawa zapewnia największy dostęp do utalentowanych ludzi
o umiejętnościach, na które stawiamy - mówi Søren Nielsen, zastępca prezesa William Demant Holding oraz prezes firmy Oticon.

- Jest to także atrakcyjne otoczenie biznesowe ze względu na obecność niewielu pokrewnych firm na rynku, co daje nam możliwość szybkiego wzrostu. Liczymy na to, że w najbliższym czasie do Demant Technology Centre dołączy grono utalentowanych pracowników – dodaje.

Grupa William Demant zatrudnia ponad 11 tys. pracowników w oddziałach na całym świecie, a swoje produkty sprzedaje w ponad 130 krajach. W portfolio firmy znajdują się m.in. takie marki jak:
Oticon, Bernafon czy Sonic, Interacoustics.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.