Praca, Demant Technology Centre: Warszawa z centrum B+R duńskiej firmy

0 0
Praca, Demant Technology Centre: Warszawa z centrum B+R duńskiej firmy
Grupa William Demant zatrudnia ponad 11 tys. pracowników w oddziałach na całym świecie. (fot. mat.pras.)

• Demant Technology Centre to część duńskiej grupy William Demant, której misją jest wspieranie i poprawianie jakości życia osób niedosłyszących poprzez wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań w produkcji urządzeń wspomagających słyszenie oraz narzędzi diagnostycznych.
• Otwarcie nowego biura i ulokowanie oddziału B+R w Polsce związane jest z realizacją strategii rozwoju firmy na arenie międzynarodowej.
• To kolejna reprezentacja spółki w naszym kraju, która od niemal 10 lat prowadzi tu działalność produkcyjną i sprzedażową.

Otwierając placówkę B+R w Warszawie firma inwestuje w tutejszy rynek i rozszerza miejsca pracy dla polskich specjalistów IT, przede wszystkim zajmujących się rozwojem oprogramowania, a także projektantów interakcji i biznes analityków z przygotowaniem audiologicznym lub IT. Dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników to jeden z czynników decydujących o ulokowaniu przez firmę tego ważnego dla rozwoju biznesu oddziału w Polsce.

- Widzimy duże podobieństwo między Polską a Danią – zarówno pod względem kulturowym, jak i w charakterystyce pracy. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej działalności naszych polskich oddziałów i osiąganych przez nie wyników. Szukając lokalizacji dla biura R&D, rozważaliśmy różne miasta, jednak to właśnie Warszawa zapewnia największy dostęp do utalentowanych ludzi
o umiejętnościach, na które stawiamy - mówi Søren Nielsen, zastępca prezesa William Demant Holding oraz prezes firmy Oticon.

- Jest to także atrakcyjne otoczenie biznesowe ze względu na obecność niewielu pokrewnych firm na rynku, co daje nam możliwość szybkiego wzrostu. Liczymy na to, że w najbliższym czasie do Demant Technology Centre dołączy grono utalentowanych pracowników – dodaje.

Grupa William Demant zatrudnia ponad 11 tys. pracowników w oddziałach na całym świecie, a swoje produkty sprzedaje w ponad 130 krajach. W portfolio firmy znajdują się m.in. takie marki jak:
Oticon, Bernafon czy Sonic, Interacoustics.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.