wnp.pl

Poszukiwanie dobrych pracowników jest procesem żmudnym, ale nie niemożliwym

0 0

Wilk Elektronik, polski producent pamięci komputerowych poszukuje osób o szerokim spektrum kompetencji - od pracowników produkcyjnych po handlowców, którzy sprzedają produkty firmy w Kazachstanie, w Niemczech czy RPA. Jak mu się to udaje?

- Myślę, że władze samorządowe i centralne będą tak prowadzić politykę edukacyjną, że będziemy mieć na Śląsku wyedukowanych pracowników i kandydatów na pracowników - ocenił w rozmowie z portalem wnp.pl Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik, wiodącego producenta pamięci komputerowych - marki Goodram.

Jak podkreślił szef spółki z Łazisk Górnych, poszukiwanie dobrych pracowników jest procesem żmudnym, złożonym i długotrwałym.

Zdaniem Wilka, w tak dużym regionie jak Śląsk nie ma jednak problemu ze znalezieniem pracowników - jest to tylko kwestia czasu, który musi zostać poświęcony proces rekrutacyjny.

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Należy dodać, że pracownicy muszą godzić się na fatalne warunki finansowe - 400, 500 zł podstawy plus reszta wypłaty nazwana ,,premią motywacyjną". Brak możliwości pójścia na L4 (kara w wysokości podwójnej dniowki), nadgodziny liczone od podstawy (czyli 400 lub 500 zł)... Tak Janusze biznesu tworzą swoje montownie..tfu! Fabryki;)

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.