PolskiBus.com będzie potrzebował więcej ludzi do pracy

Pochodzący ze Szkocji właściciel firmy PolskiBus.com, Sir Brian Souter, ogłosił swój plan na dalszy rozwój firmy. Czego możemy się spodziewać?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PolskiBus.com będzie potrzebował więcej ludzi do pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

21 sie 2014 11:08


Będzie więcej nowych kursów, jeszcze więcej autokarów, a w konsekwencji również miejsc pracy - podaje "Dziennik Gazeta Prawna". Istniejąca od trzech lat w Polsce firma zainwestowała już w naszym kraju 120 mln zł i zatrudniła 730 osób. Na tym jednak nie koniec.

– Kolejne inwestycje spółki obejmują między innymi zakup 20 nowych autobusów Volvo za 35 mln zł. Wynikają one z rosnącego popytu klientów na nasze usługi – tłumaczy Souter, szkocki multimilioner, który zaczynał swoją karierę w latach 80. jako konduktor.

Potem postanowił otworzyć własny biznes - pomogły mu w tym strajki kolejarzy w Wielkiej Brytanii w latach 90. - wtedy mieszkańcy Wysp zaczęli przesiadać się do autobusów.

Teraz Souter jest multimilionerem stojącym na czele Souter Investments, firmy, która kontroluje obecnie około 200 różnych podmiotów z branży transportowej, w tym Polskiego Busa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.