Poczta Polska zatrudnia. Oferuje pracę blisko domu

Kandydaci do pracy będą mogli zapoznać się z ofertą Poczty Polskiej, osobiście odwiedzić placówkę, porozmawiać z personelem oraz umówić się na rozmowę kwalifikacyjną
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Poczta Polska zatrudnia. Oferuje pracę blisko domu

PODZIEL SIĘ


Autor: bad

13 wrz 2017 14:07


• Już 14 i 15 września odbędą się Dni Otwarte Poczty Polskiej pod hasłem „Pracuj blisko domu”.

• Poczta Polska planuje zatrudnienie 500 pracowników w całym kraju, to ciekawa oferta, zwłaszcza że płace i warunki pracy na Poczcie są coraz lepsze. 

• W akcji weźmie udział 20 placówek pocztowych.

 

Podczas Dni Otwartych, w godzinach 9:00-18:00, kandydaci do pracy będą mogli zapoznać się z ofertą Poczty Polskiej, osobiście odwiedzić placówkę, porozmawiać z personelem oraz umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Praca pocztowca to nie tylko roznoszenie listów, choć listonosze na pewno znajdą na Poczcie zajęcie. Poczta poszukuje pracowników placówek, kierowców oraz pracowników sortowni. Zatrudnienie znajdą zarówno osoby nieposiadające doświadczenia oraz specjaliści. Firma przygotowała też specjalną ofertę dla osób niepełnosprawnych.

Na każdym z tych stanowisk Poczta Polska oferuje stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie, a także dodatkową premię za wyniki. Firma dba o zapewnienie równowagi między pracą a życiem prywatnym, dlatego na większości stanowisk pracownicy mają wolne weekendy i wieczory, co jest nieosiągalne w wielu innych branżach.

Dzięki dużej liczbie placówek pocztowych kandydaci będą mogli znaleźć pracę blisko swojego miejsca zamieszkania, co może być dodatkową korzyścią ze względu na koszty oraz czas dojazdu do pracy. Udogodnienia dotyczą także kierowców, których trasy organizowane są tak, aby codziennie mogli wracać do domu.

Dni Otwarte Poczty Polskiej organizowane są już drugi raz pod hasłem „Pracuj blisko domu”. Poczta dzięki szerokiej sieci placówek umożliwia znalezienie pracy blisko miejsca zamieszkania  lub późniejsze przeniesienie się do bardziej dogodnej lokalizacji. Często w regionach oddalonych od dużych ośrodków miejskich Poczta Polska jest jednym z nielicznych dużych pracodawców, a także miejscem spotkań lokalnej społeczności.

Jest również jednym z największych krajowych pracodawców. Daje zatrudnienie, często w rejonach o największym bezrobociu, przez co jest gwarantem stałej pracy i stabilizacji dla wielu polskich rodzin. Firma cały czas stara się aby warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia działały zachęcająco dla osób, które chciałyby podjąć w niej pracę.

Placówki pocztowe biorące udział w akcji:

Urząd Pocztowy Bydgoszcz 1

Urząd Pocztowy Białystok 1 

Urząd Pocztowy Olsztyn 10

Urząd Pocztowy Gdańsk 6

Urząd Pocztowy Szczecin 5

Urząd Pocztowy Koszalin 1

Urząd Pocztowy Katowice 25

Urząd Pocztowy Kraków 23

Urząd Pocztowy Kraków 47

Urząd Pocztowy Skawina

Urząd Pocztowy Kielce 1

Urząd Pocztowy Rzeszów 2

Urząd Pocztowy Lublin 2

Urząd Pocztowy Łódź 4

Urząd Pocztowy Poznań 9

Urząd Pocztowy Gorzów Wielkopolski  1

Urząd Pocztowy Warszawa 4

Urząd Pocztowy Piaseczno 1

Urząd Pocztowy Wrocław 68 

Urząd Pocztowy Opole 1.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

hahaha 2017-09-13 14:58:18

"Dzięki dużej liczbie placówek pocztowych kandydaci będą mogli znaleźć pracę blisko swojego miejsca zamieszkania" "W akcji weźmie udział 20 placówek pocztowych" "Firma dba o zapewnienie równowagi między pracą a życiem prywatnym, dlatego na >>>większości<<<< stanowisk pracownicy mają wolne weekendy i wieczory" Urząd Pocztowy Bydgoszcz 1 - otwarty 24/7 dobry PR nie jest zły...