PGS Software w nowej siedzibie w Gdańsku. Zatrudni 100 specjalistów

Gdański zespół firmy PGS Software przeniósł się do nowego biura w budynku Tryton Business House, do którego planuje zatrudnić kolejnych 100 specjalistów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PGS Software w nowej siedzibie w Gdańsku. Zatrudni 100 specjalistów

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 mar 2016 20:29


Firma PGS Software wywodzi się z Wrocławia, a swoje biuro w Gdańsku otworzyła w 2014 roku.

– Myśląc o miejscu na kolejne biuro szukaliśmy obszaru z potencjałem. Trójmiasto wydawało się być oczywistym wyborem – zarówno ze względu na lokalny rynek IT, jak i dostępność wykwalifikowanych pracowników. Nie rozczarowaliśmy się – w Gdańsku zatrudniamy doskonałych specjalistów z różnych technologii. Teraz chcemy zaprosić do współpracy kolejne doświadczone osoby – mówi Monika Maraszek, head of HR z PGS Software.

PGS Software ma w swoich szeregach 400 specjalistów, z czego w Gdańsku zatrudnia obecnie prawie 50 osób. W Trójmieście zatrudnieni są głównie programiści: Java, .Net, Python, PHP, JavaScript oraz testerzy. Firma stawia przede wszystkim na osoby doświadczone, które są zainteresowane pracą przy projektach z różnych branż.

PGS Software zajęło całe 2 piętro w budynku Tryton Business House. To nowoczesny biurowiec klasy A, znajdujący się w pobliżu centrum miasta. Powierzchnie biurowe są dostosowane do potrzeb pracowników firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.