PG Silesia poszukuje dyrektora wykonawczego ds. operacyjnych

PG Silesia poszukuje dyrektora wykonawczego ds. operacyjnych, który przyczyni się do rozwoju organizacji wyznaczając i realizując średnio oraz długoterminowe cele operacyjne spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PG Silesia poszukuje dyrektora wykonawczego ds. operacyjnych

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

24 mar 2014 17:06


Dyrektor wykonawczy ds. operacyjnych będzie odpowiadał przed prezesem zarządu za zarządzanie obszarem operacyjnym PG Silesia, realizację wyników operacyjnych firmy oraz rozwój strategii zarządzania złożem.

PG Silesia poszukuje Kandydata zorientowanego na wynikach, posiadającego umiejętność zarządzania zespołem i motywowania podległych pracowników.

Od Kandydata oczekiwane jest doświadczenie w podnoszeniu efektywności funkcjonowania organizacji w obszarze operacyjnym poprzez wprowadzanie usprawnień w organizacji pracy, optymalizację procesów oraz implementację nowoczesnych technologii.

Aby zarządzać obszarem produkcyjnym PG SILESIA niezbędna jest doskonała znajomość nowoczesnych sposobów prowadzenia wydobycia zarówno w zakresie technologii, jak i procesów, a także dobra znajomość geologii oraz metod przeróbki węgla.

Kandydat powinien posiadać przynajmniej 10-letnie udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu działalnością operacyjną w kopalni węgla kamiennego - preferowane jest doświadczenie w środowisku międzynarodowym.

"Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać w preferowanym przez nas terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia na adres: joanna.bytnar@pgsilesia.pl. W tytule maila proszę wpisać: “Dyrektor Wykonawczy ds. Operacyjnych" - czytamy w komunikacie spółki.

PG SILESIA jest przedsiębiorstwem zajmującym się wydobyciem węgla kamiennego działającą w południowej Polsce. PG SILESIA należy do spółki EPH będącej jednym z czołowych przedsiębiorstw użyteczności publicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, której działalność obejmuje wydobycie węgla, produkcję energii elektrycznej i cieplnej, dystrybucję i sprzedaż do odbiorców końcowych, a także przesył, dystrybucję i sprzedaż gazu ziemnego. Skonsolidowany dochód wynosi ponad 4 miliardy EUR (17 miliardów złotych). EPH prowadzi swoją działalność na terenie Niemiec, Republiki Czeskiej, Republiki Słowackiej oraz w Polsce.

PG SILESIA jest spółką nowoczesną, innowacyjną i zorientowaną na realizację celów. Za śmiałe, przemyślane i konsekwentnie zrealizowane koncepcje biznesowe została laureatem prestiżowego wyróżnienia "Tego, który zmienia polski przemysł" za rok 2012.

PG SILESIA jest przedsiębiorstwem promującym zasady biznesu społecznie odpowiedzialnego. Za kształtowanie dobrych relacji z pracownikami została wyróżniona tytułem "Dobry Pracodawca 2013".

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.