www.portalsamorzadowy.pl

Nowy Sącz: rewolucja w obsłudze bezrobotnych

0 0
Nowy Sącz: rewolucja w obsłudze bezrobotnych

Zakończyło się wdrożenie rozwiązania SmartCase w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nowym Sączu. Program pozwoli sprawnie i kompleksowo zarządzać teczkami bezrobotnych.

Oprogramowanie wprowadzi zupełnie nowy sposób obsługi osób poszukujących pracy w Nowym Sączu.

Urzędnicy nowosądeckiego urzędu pracy dzięki oprogramowaniu SmartCase, wykorzystującego technologię kodów kreskowych, będą mogli w krótkim czasie uzyskać dostęp do informacji o miejscu przechowywania teczek osób bezrobotnych oraz historii działań z nimi związanych. System poprawi przepływ informacji w organizacji, wpłynie też na efektywność pracowników PUPu.

Urzędnicy na stanowiskach obsługi od teraz będą korzystali z dostępu do listy i skanów dokumentów osób bezrobotnych, ponadto będą mieli możliwość wcześniejszego zamówienia teczki, aby kontakt z urzędem był dla petenta szybki i satysfakcjonujący.

Oprogramowanie SmartCase będzie wykorzystywane w archiwum podczas tworzenia elektronicznej bazy teczek i dokumentów, jak i podczas obsługi zamówień kierowanych do archiwum i innych działów współpracujących z osobami pozostającymi bez pracy.

Wdrożenie oprogramowania SmartCase oraz szkolenia zostały przeprowadzone w ciągu jednego dnia. Poza standardowymi funkcjonalnościami oprogramowania zostały wprowadzone dodatkowe funkcje, takie jak możliwość obsługi zamówienia teczki bezrobotnego przez wszystkich użytkowników z grupy archiwum oraz powiadomienie dźwiękowe o nadejściu zamówienia na teczkę osoby bezrobotnej.

- Zecydowaliśmy się na wprowadzenie rozwiązania SmartCase, które pozwala na zarządzanie teczkami osób bezrobotnych. W naszym przypadku ważna była obsługa archiwum przez program, oraz zwiększenie bezpieczeństwa kartotek klientów poprzez elektroniczną kopię. Sama firma SmartMedia, dostawca autorskiego oprogramowania, ma za sobą duże doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla urzędów pracy, co pozwala nam wierzyć, że dostarczone oprogramowanie jest dopasowane do specyfiki pracy naszej organizacji - mówi Bogdan Gołyźniak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego.

Rozwiązanie SmartCase jest odpowiedzią na zapotrzebowanie powiatowych urzędów pracy na usprawnienie i uporządkowanie pracy z aktami. Jest też rezultatem wieloletniej współpracy zespołu SmartMedia z przedstawicielami urzędów pracy.

 

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.