Nowy brand Adecco w Polsce. Rusza Spring Professional

• Po dwóch latach przygotowań działalność w Polsce rozpoczyna nowa firma zajmująca się rekrutacją stałą - Spring Professional Poland, która jest częścią Adecco Group.
• Firma skupia się na sześciu specjalizacjach branżowych: finansach, sprzedaży i marketingu, inżynierii, nieruchomości i budownictwie, logistyce oraz farmacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy brand Adecco w Polsce. Rusza Spring Professional

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

28 lip 2016 8:28


Spring Professional Poland jest częścią Adecco Group. Na świecie pierwsze oddziały Spring Professional powstały w Hong Kongu i Singapurze w 2013 roku. Obecnie jest ich już 16, łącznie z Polską. Do 2018 roku firma zapowiada prowadzenie 29 oddziałów na całym świecie. W zeszłym roku Spring zrekrutował dla swoich klientów ponad 36 tys. specjalistów.

Konsultanci Spring Professional, poza doświadczeniem rekrutacyjnym i zorientowaniem na sprzedaż, posiadają także specjalizację branżową. To model wypracowany przez oddziały firmy na całym świecie.

- Przygotowujemy się do tego od kilku lat w naszym kraju, nieco dłużej na świecie i wiem że mamy właściwy zespół i know how, aby osiągnąć zamierzony cel - powiedział Michał Gołgowski, dyrektor zarządzający w Spring Professional Poland.

Czytaj też: Maciej Rybiński, Adecco: Szef musi nie tylko używać kija, ale tłumaczyć dlaczego to robi

Spring Professional Poland skupia się obecnie w Polsce na sześciu specjalizacjach: finanse, sprzedaż i marketing, inżynieria, nieruchomości i budownictwo, logistyka oraz farmacja. Dodatkowym rynkowym wyróżnikiem, który stanowi przewagę konkurencyjną firmy jest kreatywność konsultantów i ich umiejętność wychodzenie poza schematy w poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Obecnie firma ma dedykowane biura w pięciu miastach: Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

- Znalezienie klienta to dzisiaj nie jest największy problem. Wyzwaniem jest znalezienie właściwego kandydata w wyznaczonym czasie. Nasz sprawdzony model rekrutacyjny przynosi rezultaty dla naszych klientów - i za te wyniki jesteśmy doceniani. W dwa lata nasz zespół zajmujący się rekrutacją do pracy stałej w Adecco, przekształcając się w Spring Professional, prawie czterokrotnie zwiększył liczbę konsultantów. Cały czas poszukujemy nowych osób do naszego zespołu. To pokazuje dynamikę rynku pracy stałej oraz nasz rozwój - ocenia Michal Gołgowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

huawei 2017-04-24 12:29:55

CZYŻBY NIE UPŁYNEŁO IM JUŻ 2 LAT Z PUSTU DLA ZACHODNICH FIRM ZE ZNOWU ZMIENIAJĄ BRAND FIRMY?