Nowy brand Adecco w Polsce. Rusza Spring Professional

0 0
Nowy brand Adecco w Polsce. Rusza Spring Professional
Spring Professional Poland jest częścią Adecco Group. (Fot. facebook/Adecco Poland)

• Po dwóch latach przygotowań działalność w Polsce rozpoczyna nowa firma zajmująca się rekrutacją stałą - Spring Professional Poland, która jest częścią Adecco Group.
• Firma skupia się na sześciu specjalizacjach branżowych: finansach, sprzedaży i marketingu, inżynierii, nieruchomości i budownictwie, logistyce oraz farmacji.

Spring Professional Poland jest częścią Adecco Group. Na świecie pierwsze oddziały Spring Professional powstały w Hong Kongu i Singapurze w 2013 roku. Obecnie jest ich już 16, łącznie z Polską. Do 2018 roku firma zapowiada prowadzenie 29 oddziałów na całym świecie. W zeszłym roku Spring zrekrutował dla swoich klientów ponad 36 tys. specjalistów.

Konsultanci Spring Professional, poza doświadczeniem rekrutacyjnym i zorientowaniem na sprzedaż, posiadają także specjalizację branżową. To model wypracowany przez oddziały firmy na całym świecie.

- Przygotowujemy się do tego od kilku lat w naszym kraju, nieco dłużej na świecie i wiem że mamy właściwy zespół i know how, aby osiągnąć zamierzony cel - powiedział Michał Gołgowski, dyrektor zarządzający w Spring Professional Poland.

Czytaj też: Maciej Rybiński, Adecco: Szef musi nie tylko używać kija, ale tłumaczyć dlaczego to robi

Spring Professional Poland skupia się obecnie w Polsce na sześciu specjalizacjach: finanse, sprzedaż i marketing, inżynieria, nieruchomości i budownictwo, logistyka oraz farmacja. Dodatkowym rynkowym wyróżnikiem, który stanowi przewagę konkurencyjną firmy jest kreatywność konsultantów i ich umiejętność wychodzenie poza schematy w poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Obecnie firma ma dedykowane biura w pięciu miastach: Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

- Znalezienie klienta to dzisiaj nie jest największy problem. Wyzwaniem jest znalezienie właściwego kandydata w wyznaczonym czasie. Nasz sprawdzony model rekrutacyjny przynosi rezultaty dla naszych klientów - i za te wyniki jesteśmy doceniani. W dwa lata nasz zespół zajmujący się rekrutacją do pracy stałej w Adecco, przekształcając się w Spring Professional, prawie czterokrotnie zwiększył liczbę konsultantów. Cały czas poszukujemy nowych osób do naszego zespołu. To pokazuje dynamikę rynku pracy stałej oraz nasz rozwój - ocenia Michal Gołgowski.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.