Nowe inwestycje w wałbrzyskiej SSE

Łącznie ponad 20 mln zł zainwestują dwie spółki, które otrzymały właśnie pozwolenie na działalność w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowe inwestycje w wałbrzyskiej SSE

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

3 wrz 2013 11:54


Jak powiedziała we wtorek PAP Monika Korzewicz z Departamentu Komunikacji Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park", jedną z tych firm jest ID Technology Poland sp. z o.o.. Będzie ona produkować specjalistyczne etykiety samoprzylepne oraz zajmie się konwertowaniem materiałów. "Przedsiębiorca zainwestuje co najmniej 3 mln złotych oraz zatrudni 10 pracowników" - dodała Korzewicz.

Firma planuje zakończyć swoją inwestycję we wrocławskiej podstrefie najpóźniej do września 2016 r.

Nowe pozwolenie otrzymała również Lowara Vogel Polska sp. z o.o., która zamierza rozszerzyć dotychczasową działalność na terenie podstrefy strzelińskiej, gdzie funkcjonuje od 2006 roku. Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją pomp, sprężarek i silników elektrycznych.

"Firma ta zagwarantowała poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 18 mln złotych. W związku z realizacją tej inwestycji zamierza zwiększyć zatrudnienie przynajmniej o 10 osób. Lowara Vogel Polska sp. z o.o. zakończy inwestycję pod koniec 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.