www.portalspozywczy.pl

Nestle zatrudni studentów na praktyki letnie

0 0
Nestle zatrudni studentów na praktyki letnie

Nestle Polska planuje w 2014 roku zaprosić do udziału w „Letniej Praktyce z Nestlé" około 80 osób. Praktykanci będą mogli zdobyć doświadczenie zawodowe w biurze głównym w Warszawie lub w jednym z zakładów produkcyjnych firmy. Ponad 27 proc. badanych studentów w Polsce znajduje interesujące ich oferty staży i zatrudnienia na targach pracy.

Informacje o możliwościach rozwoju w Nestle studenci mogą uzyskać m.in. podczas 18 wydarzeń targowych z udziałem firmy, organizowanych w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Działania podjęte przez Nestle wpisują się w zaplanowaną do 2016 roku Europejską Inicjatywę Na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych.

- Staramy się być obecni na wydarzeniach targowych w największych ośrodkach akademickich na terenie kraju, tj. w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Katowicach i oczywiście w Warszawie. Do tego zależy nam na obecności w lokalizacjach położonych najbliżej naszych zakładów produkcyjnych. Przy wyborze targów pracy kierujemy się również statystykami z poprzednich lat. Zawsze obecni jesteśmy tam, skąd corocznie pozyskujemy największą liczbę uczestników naszego programu „Letnia Praktyka z Nestlé" - mówi Mariola Raudo, Kierownik ds. Rekrutacji i Partner Biznesowy Nestle Polska.

Nestle Polska już od 15 lat prowadzi program praktyk i staży studenckich „Letnia Praktyka z Nestlé": Business Internship Program przeznaczony dla studentów o profilu ekonomicznym oraz Technology Engineering Development Program dedykowany studentom uczelni technicznych. Na oba programy co roku otrzymuje blisko 3 000 aplikacji.

Nestle w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i 90 marek, w tym m.in.: Nescafe, Winiary, Gerber, Princessa, Kit Kat, Lion, Nesquik, Nałęczowianka, Manhattan oraz Purina. Nestle działa na polskim rynku od 20 lat. Firma zatrudnia obecnie 5100 pracowników w 9 lokalizacjach. W 2013 roku sprzedaż Nestle osiągnęła 3,4 mld zł.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Chyba całkiem udane są te praktyki, bo jak wyczytałem na gowork.pl/opinie_czytaj,35251 to wielu studentów otrzymuje potem zatrudnienie w nestle.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.