Nestlé zmienia podejście do pracowników. Co zaoferuje?

0 0
Nestlé zmienia podejście do pracowników. Co zaoferuje?
Nestlé poszukuje elektromechaników i operatorów wózków widłowych. (Fot. mat. pras.)

• W oddziale Nestlé w Kargowej (woj. lubuskie), czyli w fabryce produkującej m.in. wafle Princessa i batony Lion, przybędzie 50 nowych miejsc pracy.
• Oddział zastępuje też umowy na czas określony umowami na czas nieokreślony.

W najbliższych tygodniach firma Nestlé Polska Oddział w Kargowej planuje zatrudnić około 50 osób, przede wszystkim operatorów produkcji, elektromechaników, operatorów wózków widłowych i podstawowych pracowników produkcji.

Firma poszukuje osób, które zechcą się z nią związać na stałe. Kandydaci na stanowiska elektromechaników i operatorów wózków widłowych powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a kandydaci na operatorów produkcji – wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z podstawowym doświadczeniem zawodowym.

– Zmieniamy nasze podejście do formy zatrudnienia – od 1 kwietnia ponad 90 proc. naszej załogi pracuje na umowy na czas nieokreślony. Dotyczy to osób, które przepracowały co najmniej rok w Nestlé. Pozostałe 10 proc. umów o pracę na czas określony to przede wszystkim kontrakty na okres próbny – mówi Jakub Żurowski, dyrektor fabryki słodyczy Nestlé w Kargowej.

Od kandydatów na stanowiska pracowników produkcji firma oczekuje krótkiego uzasadnienia (3-5 zdań), z jakich powodów chcą się podjąć pracy w Nestlé. Podania można składać na portierni fabryki, listownie, bądź przesyłać na adres e-mail.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.