Nestlé Purina rektutuje. Planuje zatrudnić 300 osób do końca roku

0 0
Nestlé Purina rektutuje. Planuje zatrudnić 300 osób do końca roku
W Nestlé Purina trwa intensywny nabór pracowników na stanowiska operatorów maszyn zautomatyzowanych linii produkcyjnych oraz kierowców wózków widłowych. (Fot. Mat. pras.)

W otwartej w marcu 2015 roku fabryce karmy dla zwierząt Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej pracuje już ponad 500 osób. Do końca 2016 roku podwrocławski oddział Nestlé chce mieć 800-osobową załogę.

– Jeszcze w marcu 2015 roku, kiedy otwieraliśmy fabrykę w Nowej Wsi Wrocławskiej, stworzyliśmy ponad 200 nowych miejsc pracy, planując że zatrudnienie na poziomie 800 osób osiągniemy po około 4 latach działalności na dolnośląskim rynku. Dziś celujemy w 800-osobową załogę na koniec 2016 roku – mówi Renata Puciłowska, kierownik ds. rekrutacji w fabryce Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej.

Czytaj też: Nestlé oskarżone o zatrudnianie dzieci. Czy w Polsce problem też występuje?

Rynek karmy dla zwierząt rośnie z dynamiką powyżej 5 proc. rocznie, rozwija się również fabryka Nestlé Purina PetCare. W planach jest powstanie kolejnych hal produkcyjnych. Obecnie trwa intensywny nabór pracowników na stanowiska operatorów maszyn zautomatyzowanych linii produkcyjnych oraz kierowców wózków widłowych.

Firma poszukuje pracowników w każdym wieku, deklaruje miejsca pracy także dla osób w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, czyli dla młodzieży do 30. roku życia, dopiero wchodzącej na rynek pracy oraz dla osób 50 plus.

Czytaj też: Nestlé: Refundowanie części kosztów zatrudnienia młodej osoby to uczciwa propozycja

Poza umową o pracę, po przejściu okresu próbnego (do 12 miesięcy), Nestlé oferuje pracownikom umowę na czas nieokreślony, dodatki do pracy zmianowej, darmowy transport pracowniczy z Dzierżoniowa, Bielawy, Ziębic i Strzelina, opiekę medyczną, sponsorowane ubezpieczenie na życie oraz duże możliwości szkolenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.