Naturhouse rekrutuje. Poszukiwani nie tylko dietetycy

0 0
Naturhouse rekrutuje. Poszukiwani nie tylko dietetycy
Firma poszukuje m.in. asystentów dietetyków odpowiedzialnych za obsługę klienta i kwestie organizacyjne związane z działalnością punktu. (Fot. Naturhouse)

Naturhouse rozwija sieć centrów dietetycznych. W ponad 300 punktach pracuje już blisko 400 dietetyków, a rosnące zainteresowanie sprawia, że firma rekrutuje kolejnych specjalistów.

Wywodząca się z Hiszpanii i działająca od 10 lat na polskim rynku firma Naturhouse specjalizuje się w reedukacji żywieniowej prowadzącej do zmiany codziennych nawyków. W ponad 300 centrach dietetycznych spółki pracuje blisko 400 specjalistów. Na tym jednak nie koniec.

Aktualnie firma prowadzi rekrutację na kilkanaście stanowisk. Praca dla dietetyków czeka zarówno w dużych miastach (m.in. w Częstochowie, Łodzi czy Rzeszowie), jak i w mniejszych miejscowościach – Giżycku, Warce, Białej Podlaskiej, Kaliszu, Wieluniu czy Żorach.

Specjaliści zatrudnieni w Centrach Naturhouse mają zapewnione: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oraz bezpłatne szkolenia.

– Nowe osoby w naszym zespole objęte są cyklem szkoleń przygotowujących do pracy z klientami. W tym celu stworzyliśmy własne centrum, w którym odbywają się zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Szkolenia kontynuowane są również w trakcie okresu zatrudnienia – mówi Zofia Urbańczyk, kierownik departamentu dietetyki w Naturhouse.

Firma poszukuje również asystentów dietetyków odpowiedzialnych za obsługę klienta i kwestie organizacyjne związane z działalnością punktu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.