Naftoremont-Naftobudowa skompletował załogę. Zatrudnia ponad 600 osób

- Naftoremont-Naftobudowa, który kontynuuje działalność operacyjną Polimeksu-Mostostalu sektorach naftowym oraz chemicznym, pracuje już w docelowej strukturze i zatrudnia ponad 600 osób - poinformował Maciej Barycki, prezes spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Naftoremont-Naftobudowa skompletował załogę. Zatrudnia ponad 600 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl (Tomasz Elżbieciak)

wnp.pl

8 lut 2015 16:24


- Pod koniec ubiegłego roku zakończyła się relokacja pracowników i od początku 2015 r. spółka działa już w docelowej strukturze. Obecnie zatrudniamy nieco ponad 600 osób, z czego ok. 450 to pracownicy fizyczni. Obsługę administracyjno-księgową zapewnia nam spółka-matka - powiedział Barycki.

Spółka zakłada, że w przyszłości załoga może zostać powiększona do ok. 700 osób. Taki poziom zatrudnienia, jak wskazał Barycki, byłby optymalny z punktu widzenia kosztów stałych.

Prezes dodał, że większość robót Naftoremont-Naftobudowa realizuje siłami własnymi, wspomagając się wyselekcjonowanym podwykonawcami, których udział w pracach wynosi nie więcej niż 30 proc.

- Inwestorzy zaczynają się do nas przekonywać - ich sceptycyzm maleje. Rok 2015 będzie dla nas okresem odbudowy zaufania na rynku, a także stabilizacji organizacyjnej. Rozpoczęcie działalności spółki możemy uznać za udane i pozytywnie oceniamy przyszłe perspektywy - stwierdził Barycki

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.