Nabór do pracy w Muzeum Polskiej Wódki. Poszukiwany kierownik i przewodnicy

Muzeum Polskiej Wódki ogłosiło nabór na przewodników. Placówka poszukuje także pracowników na inne stanowiska. Do obsadzenia są posady kierownika muzeum, koordynatora salonu alkoholi prestiżowych, key account managera i sales & marketing managera.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nabór do pracy w Muzeum Polskiej Wódki. Poszukiwany kierownik i przewodnicy

PODZIEL SIĘ


Autor: MIW

16 lut 2018 13:38


Do obowiązków przewodników będzie należało m.in. oprowadzanie wycieczek i grup po ekspozycji muzeum, prowadzanie lekcji muzealnych i warsztatów, a także udział w przygotowaniu materiałów i informacji dla zwiedzających oraz udział w przygotowywaniu nowych programów wystaw.

Kandydaci na przewodników po Muzeum Polskiej Wódki będą musieli wykazać się doświadczeniem w oprowadzaniu wycieczek (najlepiej w obiektach kultury i/lub rozrywki), umiejętnością przygotowania i prowadzenia prezentacji, koordynoowanie i organizacji pracy i szybkiej adaptacji do zmiennych warunków, gotowością do pracy zmianowej, wysoką kulturą osobistą oraz znajomością języka angielskiego na poziomie zaawansowanym min. C1 wg CEFR (mile widziana też będzie znajomość innych języków obcych)

Konieczna też będzie – jak zaznaczono w ogłoszeniu – pasja do pracy w „unikatowym w skali światowej miejscu”, otwartość i zaangażowanie oraz znajomość najwyższych standardów obsługi gościa.

Kandydatom oferowane są wysokie standardy pracy, warunki do rozwoju osobistego i możliwość realizowania własnych pomysłów, a także możliwość spotkania wielu wybitnych osobistości z kraju i ze świata. W ogłoszeniu nie są natomiast podane oferowane zarobki.

Muzeum Polskiej Wódki ma zostać otwarte za kilka miesięcy. Będzie się mieścić w zabytkowym budynku Zakładu Rektyfikacji na terenie Centrum Praskiego Koneser w Warszawie. Przedsięwzięciu patronuje Stowarzyszenie Polska Wódka.

Jak można przeczytać na stronie internetowej muzeum, goście „będą mieli okazję poznać wirtualną pracownię średniowiecznego alchemika, rozgoszczą się w szlacheckim dworze i zobaczą miejsce pracy gorzelnika. Dowiedzą się również, jaką rolę pełniła wódka w wielkiej polityce, czy wreszcie odkryją tajniki pracy barmana „od kuchni”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

vacek 2018-03-13 14:54:28

Powinien być jeszcze kącik "amatora gorzelnika" czyli bimbrownika. A degustacja będzie w cenie biletu?