Mobice oferuje 100 miejsc pracy dla testerów i programistów

0 0
Mobice oferuje 100 miejsc pracy dla testerów i programistów

Mobica, brytyjska spółka informatyczna, otworzy w Lublinie swoje piąte biuro w Polsce. Docelowo chce zatrudnić 100 nowych pracowników.

W placówkach w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy i Szczecinie pracuje już 600 programistów realizujących projekty dla klientów z całego świata. Z kolei w oddziale w Lublinie trwa rekrutacja, a plany spółki przewidują zatrudnienie na miejscu zespołu liczącego 100 osób. Mobica poszukuje zarówno testerów oprogramowania jak i programistów. Planuje zbudować dwa zespoły: specjalizujący się w technologiach mobilnych oraz zapewnienia jakości.

- Wiążemy duże nadzieje z obecnością w Lublinie. To miasto akademickie, a absolwenci najbardziej nas interesujących kierunków informatycznych często znajdowali do tej pory pracę w Warszawie. My oferujemy im konkurencyjne wynagrodzenie za pracę przy niezwykle interesujących projektach tutaj na miejscu. Co prawda szukamy przede wszystkim osób z doświadczeniem, które od razu odnajdą się w prowadzonych przez nas projektach, ale nie wykluczamy w przyszłości budowy programu współpracy z lokalnymi uczelniami - mówi Tomasz Krawczyński, dyrektor zarządzający Mobica.

Mobica tworzy oprogramowanie dla klientów z całego świata, realizuje projekty m.in. dla przemysłu samochodowego, bankowego i finansowego, medycznego, telewizyjnego i wielu innych. Do lubelskiego biura będzie rekrutować programistów Java/Android, osoby z doświadczeniem w pracy na platformie iOS (programowanie w objective-C), developerów JEE (Java for web services), programistów operujących językami skryptowymi (Ruby on Rails, Python/Django). W niedalekiej przyszłości spółka może potrzebować, podobnie jak w innych biurach, doświadczonych inżynierów C/C++.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.