Mobica zmienia adres. Trwa rekrutacja specjalistów IT

0 0
Mobica zmienia adres. Trwa rekrutacja specjalistów IT

Lublin to kolejne, po Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinie miasto, w którym powstało biuro brytyjskiej firmy Mobica. Firma technologiczna docenia i stawia na polskich programistów.

Lubelski odział firmy rośnie w siłę. Mobica zmienia adres, prowadząc jednocześnie intensywny proces rekrutacyjny. – Jesteśmy dumni z naszej nowej siedziby. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta, w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie budynków w Lublinie, to ogromna wygoda. Wzniesiony w centrum miasta, przy Alejach Racławickich 8 biurowiec Rupes, znajduje się w bezpośredniej bliskości najważniejszych instytucji, uczelni i szlaków komunikacyjnych, sąsiadując jednocześnie z najpiękniejszym terenem zielonym Lublina. W obliczu trwającego procesu rekrutacyjnego, najważniejsze są dla nas jednak komfort i dostępna dla nas powierzchnia biurowa – mówi Mariusz Jastrząb z lubelskiego oddziału firmy Mobica.

Czytaj też: Co daje szkolenie pracowników z zakresu użytkowania systemów IT?

W biurach o powierzchni 400 m.kw. zatrudnienie ma znaleźć ponad stu specjalistów, pracujących w dwóch teamach: programistycznym i testerskim. Podstawowe sektory ich działalności to Finance & Banking oraz Mobile. W Lublinie będą zatem powstawać rozwiązania dla instytucji finansowych oraz na urządzenia mobilne.

Czytaj też: IT - branża z wielkimi perspektywami

Choć obecnie Mobica zasila swoje szeregi specjalistami mającymi za sobą konkretne doświadczenie zawodowe, w niedalekiej przyszłości lubelski oddział firmy planuje uruchomić program praktyk i staży z lokalnymi uczelniani technicznymi. Wygląda więc na to, że wyrastający na prawdziwą wyżynę IT Lublin, z każdym rokiem umacnia swoją pozycję.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.