Materne-Polska zatrudnia na Lubelszczyźnie. Praca dla kilkuset osób

Rekrtuacją pracowników dla firmy Martene-Polska - producenta przetworów owocowych - zajęła się agencja zatrudnienia Manpower.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Materne-Polska zatrudnia na Lubelszczyźnie. Praca dla kilkuset osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

11 cze 2015 16:48


Szansę na pracę w firmie ma 400 osób. Głównie poszukiwani są pracownicy produkcji i operatorzy wózków widłowych, którzy będą pracować w zakładzie w Łopatkach, lężących między Nałęczowem a Kazimierzem Dolnymm, a oferta skierowana jest do mieszkańców z różnych miejscowości województwa lubelskiego. Dla tych najbliższych, na trasie Puławy - Kurów - Markuszów - Łopatki, pracodawca przygotował wsparcie w postaci dowozu pracowników.

Są pierwsi chętni do pracy

– Prowadzona przez nas rekrutacja już się rozpoczęła i zaczęliśmy otrzymywać pierwsze zgłoszenia kandydatów – mówi Katarzyna Misztal, kierownik lubelskiego oddziału agencji zatrudnienia Manpower. – Co istotne szanse na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia. Dla nich to istotna możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji. Tym cenniejsza, że Materne-Polska jest jedną z największych firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce oraz ważnym eksporterem owoców do krajów Unii Europejskiej. Jej zakład produkcyjny, który obejmuje powierzchnię ok 25 hektarów, działa w regionie już od ponad dwudziestu lat – dodaje przedstawiciel Manpower.

Dobra oferta żeby dorobić

Elastyczny czas pracy pozwala na pogodzenie pracy z innymi obowiązkami. Jest też wygodny dla tych, którzy szukają dodatkowego źródła finansów lub pracy na wakacje, jak np. uczniów lub studentów. Pracownikom przysługują też dwie półgodzinne przerwy w trakcie trwania ich zmiany. Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową zawarta z Manpower.

– Liczba ofert pracy na Lubelszczyźnie cały czas rośnie – mówi Katarzyna Misztal. – Jak pokazują wyniki raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia, w nadchodzącym kwartale we wszystkich sześciu badanych regionach Polski prognozy zatrudnienia są dodatnie, a dla regionu wschodniego, do którego należy województwo lubelskie, odnotowano poprawę o 4 punkty procentowe w ujęciu rocznym. Prognoza na nadchodzące miesiące wynosi tu +6 proc. i jest umiarkowanie optymistyczna. Dla szukających pracy to bardzo dobra wiadomość - podkreśla Misztal.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.