Mariusz Max Kolonko chce walczyć o stanowisko szefa TVP. Stawia jednak warunki

Mariusz Max Kolonko kilkanaście dni temu zapowiedział, że weźmie udział w konkursie na prezesa TVP, jeśli przesłuchania będą publiczne, a wybór odbędzie się w głosowaniu SMS-owym.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mariusz Max Kolonko chce walczyć o stanowisko szefa TVP. Stawia jednak warunki

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

16 sie 2016 12:07


2 sierpnia Rada Mediów Narodowych (RMN) odwołała prezesa TVP Jacka Kurskiego, który będzie pełnił obowiązki szefa jeszcze do 15 października. RMN rozpisała konkurs na prezesa Telewizji Polskiej, którego szczegóły mamy poznać niebawem.

Jak podaje "Wprost", Mariusz Max Kolonko kilkanaście dni temu zapowiedział, że weźmie udział w konkursie na prezesa TVP pod warunkiem, że przesłuchania będą publiczne, a wybór odbędzie się w głosowaniu SMS-owym.

- Ja proponuję tylko nową, uczciwą formę – mówi Kolonko w rozmowie z „Wprost”. - Istotą konkursu jest wybór najlepszego. W przeszłości jednak w konkursach na prezesa TVP najlepsi jakoś nie wygrywali.

- Moja oferta jest poważna jak atak serca. A przy okazji jest to patent na program, który jeśli zostanie umieszczony w prime timie TVP, po głównym wydaniu „Wiadomości”, i jeśli wezmę w nim udział, przyciągnie kilkumilionową widownię. I będzie pierwszym od roku programem telewizyjnym, który przyniesie nadawcy publicznemu dodatni wynik antenowy. Jak jest w mediach i polityce – dodaje Kolonko w rozmowie z "Wprost".

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

yxyxy 2016-08-16 17:46:42

Czy to znaczy, że p. Kolonko planuje powrót do Polski na stałe ?