Luxoft szuka pracowników na Przystanku Woodstock

0 0
Luxoft szuka pracowników na Przystanku Woodstock

Rozdają pączki, organizują rockowe środy i spotkania przy piwie. Tym razem firma Luxoft postanowiła zdobywać nowych członków załogi na Przystanku Woodstock.

Firma Luxoft słynie z nietuzinkowych rozwiązań z zakresu rekrutacji. Dotychczas poszukiwała nowych pracowników za pomocą pączków dla informatyków, rockowej środy czy też zaproszenia na piwo w Krakowie.

M.in. o nietypowych metodach rekrutacyjnych opowiada w rozmowie z nami Przemysław Berendt, globalny wiceprezes Luxoftu. Wywiad znajdziecie tutaj.

Co wymyśliła tym razem? Jak donosi „Puls Biznesu" firma Luxoft postanowiła promować się podczas Przystanku Woodstock. Prowadzi tam warsztaty i zajęcia dla informatyków. To nie pierwsza tego typu akcja. Już w zeszłym roku spółka zdobywała kontakty podczas rockowego festiwalu. Uzyskano ich wówczas ponad 1 tys.

Kinga Misiarz, menedżer ds. CSR w Luxoft Poland w rozmowie z „PB" podkreśla, że tego typu akcje mają na celu obalenie stereotypów, że specjaliści IT są nieciekawi, a ich praca polega jedynie na siedzeniu przed komputerem.

Czytaj też: 4 tys. zł za friendhunting nie tylko dla pracowników 

- Nieprzekonanym chcemy także udowodnić, że wysokie płace w IT i zapotrzebowanie na ekspertów z tej dziedziny to nie krótkotrwały trend, ale szansa na długą, ciekawą karierę - mówi Kinga Misiarz dla „PB".

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.