Łódzkie centra usług biznesowych będą zatrudniać

- Dwa centra usług biznesowych działające w łódzkiej strefie ekonomicznej - Fujitsu i Infosys - obiecują zatrudnić 750 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Łódzkie centra usług biznesowych będą zatrudniać

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/Puls Biznesu

14 maj 2014 8:17


W poczet działających w Polsce centrów BPO, w których zatrudnienie przekracza 2 tys. osób, właśnie wszedł Infosys. Tak dużych ośrodków jest w Polsce niewiele - to m.in. wrocławskie centra IBM (prawie 3,5 tys.), HP (2,5 tys.) czy Credit Suisse (2,5 tys.)- informuje "Puls Biznesu".

Infosys BPO Poland jest dziś największą jednostką firmy poza granicami Indii. W ubiegłym roku działająca w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej polska spółka powiększyła zespół o 800 osób i obiecuje więcej.

"W kwietniu do naszego zespołu dołączył dwutysięczny pracownik. Portfolio marek, dla których pracujemy, ciągle rośnie, musimy więc zatrudniać kolejnych specjalistów. Nasze plany tylko na ten rok to kolejnych 400-500 osób" - mówi Agnieszka Jackowska-Durkacz, członek zarządu Infosys BPO EMEA i dyrektor zarządzająca Infosys BPO Poland.

Dobre wieści ma też Fujitsu Technology Solutions. Spółka odebrała zezwolenie na drugi projekt w łódzkiej strefie. Będzie on polegać na rozbudowie firmy i wprowadzeniu nowych usług. Spółka obiecuje zainwestować do końca 2017 r. co najmniej 1,5 mln zł i zwiększyć zatrudnienie z 529 do 779 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.