Linie Emirates rekrutują stewardessy i stewardów

Linie lotnicze Emirates planują zatrudnienie 5 tys. pracowników, w tym w Polsce. Żeby zostać przyjętym na stanowisko stewardessy lub stewarda konieczna jest znajomość angielskiego - i piękny uśmiech.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Linie Emirates rekrutują stewardessy i stewardów

PODZIEL SIĘ


Autor: InfoWire.pl

23 wrz 2015 8:14


W tym zawodzie liczy się nie tylko wzrost. Jak wyjaśnia Maciej Pyrka, manager na Polskę linii lotniczych Emirates:

- Żeby zostać do nas przyjętym, należy skończyć 21 lat i mieć co najmniej średnie wykształcenie. Konieczna jest też płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Oprócz twardych kompetencji potrzebne są miła prezencja, umiejętność komunikacji i, bezwarunkowo, piękny uśmiech, który towarzyszy nam także poza pokładem samolotu.

Praca w liniach lotniczych daje nie tylko satysfakcję związaną z dobrymi warunkami finansowymi.

- Nasi pracownicy otrzymują spory pakiet socjalny, oparty na opiece zdrowotnej i zakwaterowaniu w hotelach o najwyższym standardzie – zaznacza rozmówca. Ponadto bycie stewardesą czy stewardem pozwala na podróżowanie do miejsc na całym świecie, których normalnie prawdopodobnie nie udałoby się odwiedzić.

Na pokładach samolotów Emirates jest zatrudnionych już 20 tys. osób, z czego 600 to Polacy. Ta liczba może wzrosnąć, gdyż w ciągu najbliższego roku linie lotnicze planują zwiększenie zatrudnienia o 5 tys. pracowników. Rekrutacje odbywają się cyklicznie między innymi w głównych miastach Polski, tj. Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Warszawie.

- Warto przeglądać ogłoszenia lub wchodzić na naszą stronę, a potem przygotować swoje CV i z uśmiechem stawić się na rekrutację – informuje Maciej Pyrka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.