Kuźnia Talentów Leroy Merlin - poszukiwani absolwenci

0 0
Kuźnia Talentów Leroy Merlin - poszukiwani absolwenci
Program Kuźnia Talentów skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych w całej Polsce. /Fot. leroymerlin.pl

Rusza XIII edycja Kuźni Talentów Leroy Merlin Polska. Firma po raz kolejny uruchamia program rozwojowy dla absolwentów wyższych uczelni, pasjonatów handlu i majsterkowania.

Celem programu Kuźnia Talentów jest rozwój kandydatów o wysokim potencjale - głównie menedżerskim, którzy w przyszłości będą stanowić filar organizacji i obejmą stanowiska kierownicze.

Program skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych w całej Polsce. Firma poszukuje osób nastawionych na kontakt z ludźmi, ambitnych, zaangażowanych i pracowitych oraz otwartych na zgłębianie tajników handlu, którzy w okresie do dwóch lat przejdą ścieżkę od doradcy klienta do kierownika działu handlowego.

Kariera w organizacji

Zgodnie z kulturą organizacyjną Leroy Merlin, każdy nowy pracownik zaczyna poznawać firmę pracując w sklepie. Taki też scenariusz przewiduje dla swoich potencjalnych kandydatów Kuźnia Talentów.

Po kilku miesiącach stażysta przystępuje do serii szkoleń ujętych w cykl „Akademia Orląt” przygotowujących do kolejnego etapu kariery, który stanowi objęcie stanowiska koordynatora działu handlowego.

Po upływie kolejnych miesięcy zdobywania doświadczenia na stanowisku koordynatora, stażysta zostaje objęty programem menadżerskim, w ramach którego realizuje szereg szkoleń przygotowujących go do pełnienia roli kierownika działu handlowego.

Jest to zarazem punkt wyjścia do rozwoju kariery w ramach organizacji, która jako jeden z ważnych punktów swojej strategii rozwoju na najbliższe lata uznaje dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Podstawą realizacji programu Kuźnia Talentów jest umowa o pracę.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.