Kuźnia Talentów Leroy Merlin - poszukiwani absolwenci

Rusza XIII edycja Kuźni Talentów Leroy Merlin Polska. Firma po raz kolejny uruchamia program rozwojowy dla absolwentów wyższych uczelni, pasjonatów handlu i majsterkowania.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kuźnia Talentów Leroy Merlin - poszukiwani absolwenci

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

27 paź 2015 19:12


Celem programu Kuźnia Talentów jest rozwój kandydatów o wysokim potencjale - głównie menedżerskim, którzy w przyszłości będą stanowić filar organizacji i obejmą stanowiska kierownicze.

Program skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych w całej Polsce. Firma poszukuje osób nastawionych na kontakt z ludźmi, ambitnych, zaangażowanych i pracowitych oraz otwartych na zgłębianie tajników handlu, którzy w okresie do dwóch lat przejdą ścieżkę od doradcy klienta do kierownika działu handlowego.

Kariera w organizacji

Zgodnie z kulturą organizacyjną Leroy Merlin, każdy nowy pracownik zaczyna poznawać firmę pracując w sklepie. Taki też scenariusz przewiduje dla swoich potencjalnych kandydatów Kuźnia Talentów.

Po kilku miesiącach stażysta przystępuje do serii szkoleń ujętych w cykl „Akademia Orląt” przygotowujących do kolejnego etapu kariery, który stanowi objęcie stanowiska koordynatora działu handlowego.

Po upływie kolejnych miesięcy zdobywania doświadczenia na stanowisku koordynatora, stażysta zostaje objęty programem menadżerskim, w ramach którego realizuje szereg szkoleń przygotowujących go do pełnienia roli kierownika działu handlowego.

Jest to zarazem punkt wyjścia do rozwoju kariery w ramach organizacji, która jako jeden z ważnych punktów swojej strategii rozwoju na najbliższe lata uznaje dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Podstawą realizacji programu Kuźnia Talentów jest umowa o pracę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.