wnp.pl

Kowalczyk i Sędzikowski składają rezygnację?

0 0
Kowalczyk i Sędzikowski składają rezygnację?
Prezes Kompanii Węglowej, podobnie jak Wojciech Kowalczyk, ma mieć już dosyć przedłużających się negocjacji w sprawie utworzenia Nowej Kompanii Węglowej, Fot. PTWP/MSP

Odpowiedzialny za górnictwo wiceminister skarbu Wojciech Kowalczyk złożył dymisję. Taką decyzję ma rozważać także Krzysztof Sędzikowski, prezes Kompanii Węglowej.

Według nieoficjalnych informacji, Wojciech Kowalczyk miał złożyć rezygnację na biurko ministra skarbu Andrzeja Czerwińskiego. Ten jej nie przyjął i na razie trwają rozmowy o dalszym losie wiceministra - pisze "Puls Biznesu".

Z kolei w poniedziałek 31 sierpnia zbierze się rada nadzorcza Kompanii Węglowej. Według pierwotnego planu ma zapoznać się z ostatecznym programem utworzenia tzw. Nowej Kompanii Węglowej.

Niewykluczone jednak, że zamiast tego przyjmie rezygnację Krzysztofa Sędzikowskiego. Prezes Kompanii Węglowej, podobnie jak Wojciech Kowalczyk, ma mieć już dosyć przedłużających się negocjacji w sprawie utworzenia Nowej Kompanii Węglowej. Wszystko przez postawę firm energetycznych, które nie palą się do wchodzenia w górnicze przedsięwzięcie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

 • "Wszystko przez postawę firm energetycznych, które nie palą się do wchodzenia w górnicze przedsięwzięcie."

  I BARDZO DOBRZE ŻE NIE CHCĄ. Zarżnięte górnictwo chce parę lat pojechać na cudzym garbie. Tyle że taka jazda źle się by skończyła dla energetyki - KAŻDY PASOŻYT NISZCZY ORGANIZM NOSICIELA.

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.