Konica Minolta dołączyła do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

0 0
Konica Minolta dołączyła do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Konica Minolta Business Solutions Polska wspiera promocję dobrych praktyk i najwyższych standardów w obszarze rekrutacji wraz z Koalicją na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Koalicja na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji do swoich szeregów włącza firmy, których działania związane z prowadzeniem procesu rekrutacji spełniają najwyższe standardy etyczne i profesjonalne.

Zrzeszone przedsiębiorstwa chcą wspólnie zwrócić uwagę na potrzebę promocji dobrych praktyk oraz budowania kultury rekrutacyjnej. Koalicja wypracowała szereg narzędzi m.in. Kodeks Dobrych Praktyk w Rekrutacji, pełni również platformę wymiany doświadczeń.

- Konica Minolta to firma o solidnych podstawach etycznych. Budowany przez lata prestiż marki i możliwości rozwoju oferowane pracownikom przyciągają do nas znakomitych kandydatów. Jesteśmy dumni, że osoby z tak doskonałym doświadczeniem zawodowym i potencjałem decydują się związać swoją przyszłość z nami - powiedział Mateusz Kocur, HR Manager Konica Minolta Business Solutions Polska.

I dodał: - Proces rekrutacji to bardzo istotny moment zarówno z perspektywy firmy, jak i kandydata. To ważne, by przebiegał zgodnie z najwyższymi kryteriami. Postanowiliśmy dołączyć do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji ponieważ chcemy, by dobre praktyki w tej sferze stały się standardem.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.