www.portalspozywczy.pl

Kompania Piwowarska chce więcej kobiet w swoich szeregach

0 0
Kompania Piwowarska chce więcej kobiet w swoich szeregach
Lech Browary Wielkopolski organizują dzień otwarty dla studentek kierunków technicznych poznańskich uczelni / fot. www.kp.pl

Kobiety wciąż są mniejszością w takich obszarach jak produkcja, sprzedaż czy logistyka. Kompania Piwowarska chce to zmienić i zaprasza je do pracy w browarze.

Z okazji Dnia Kobiet Kompania Piwowarska zaprosi do Lech Browary Wielkopolski kobiety, które interesują się tematem warzenia piwa i wiążą z nim swoje ambicje zawodowe. To pierwsza tego typu inicjatywa nie tylko w KP, ale także w całej Grupie SABMiller.

- Chcemy zachęcić ambitne i zdolne studentki oraz absolwentki kierunków technicznych, by podejmowały pracę w branży piwowarskiej, szczególnie w obszarach, w których wciąż mamy mniej pań - takich jak produkcja, sprzedaż czy logistyka. Nic nie przekona do tego lepiej niż zobaczenie tej pracy na własne oczy - mówi Agata Lubiatowska-Henkiel, kierownik ds. zarządzania talentem w Kompanii Piwowarskiej.

- Udowodnimy, że browar i cała Kompania Piwowarska to fascynujące miejsce pracy, w którym panie świetnie się odnajdują. Liczymy na to, że dzięki takim inicjatywom kobiety będą odważnie ubiegać się o pracę w naszym zespole - dodaje.

Czytaj też: Jak Kompania Piwowarska pracowników szuka

Do portfela marek KP należą takie piwa jak m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe, Redd's, a także międzynarodowe marki premium Pilsner Urquell i Grolsch oraz specjalności, jak warzone według tradycyjnych receptur Tyskie Klasyczne czy kolekcja Książęcego. Nowością w portfelu KP od 2013 roku jest cydr - Green Mill Cider.

Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku).

Wielkość sprzedaży osiągniętej przez KP w roku finansowym zakończonym 31 marca 2014 r. wyniosła 13,3 mln hektolitrów piwa. Kompania Piwowarska jest częścią międzynarodowej grupy piwowarskiej SABMiller.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.