Kolejna okazja by zdobyć pracę

Nie wiesz jak zmienić pracę na lepszą i kogo poprosić o radę? Chcesz porozmawiać z przedstawicielami firmy, w której chciałbyś pracować, ale do tej pory nie miałeś odwagi? Teraz jest ku temu najlepsza okazja, bo wkrótce ruszają kolejne Wirtualne Targi Pracuj.pl.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kolejna okazja by zdobyć pracę

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2 paź 2013 14:07


Od 7 do 11 października, nie wychodząc z domu, można zapoznać się z ofertą ponad 150 pracodawców z 26 branż, a z 40 z nich porozmawiać na żywo, na czatach.

W wiosennej edycji tych targów największą popularnością cieszyły się stoiska firm oferujące pracę w sprzedaży, w transporcie i logistyce, w bankowości i ubezpieczeniach, a także w przemyśle oraz w doradztwie, audycie i księgowości. Sporo ankietowanych internautów zapoznawało się też z ofertami pracy za granicą. Oferty zaprezentowane podczas targów okazały się na tyle ciekawe, że ponad połowa z badanych uczestników od razu aplikowała na wybrane propozycje.

Co ciekawe, jak wynika z badania Megapanel, targi pracy w internecie nie są już domeną ludzi młodych, bez doświadczenia zawodowego. W poprzedniej edycji Wirtualnych Targów Pracuj.pl grupa uczestników w wieku 35-44 lat była niewiele mniejsza (zaledwie o 2 proc.) od tej z pokolenia Y, a 44 proc.osób je odwiedzających to samodzielni specjaliści, osoby na stanowiskach kierowniczych i kadra zarządzająca.

W tym roku dodatkowym motywatorem do wejścia na stronę www.targi.pracuj.pl będą z pewnością, organizowane po raz pierwszy w 10-letniej historii targów, warsztaty on-line. W trakcie spotkania z ekspertami serwisu Architekcikariery.pl będzie można dowiedzieć się, jak zmienić pracę na lepszą.

To spotkanie odbędzie się 8.10, a dzień później pracownicy firmy Mondelēz International Polska opowiedzą, w jaki sposób odkrywają i rozwijają potencjał pracowników. Może to być cenna informacja nie tylko dla tych, którzy rozważają pracę w tej firmie, ale dla wszystkich szukających zatrudnienia, by wiedzieli czego mogą oczekiwać od potencjalnego pracodawcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.