Kolejna inwestycja w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Około 50 mln zł zainwestuje WEPA Professional S. A. z Piechowic, która otrzymała zezwolenie na działalność w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. To już setne zezwolenie wydane przez tę strefę od początku jej działalności.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kolejna inwestycja w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

4 wrz 2013 11:56


Jak powiedziała specjalista ds. projektu w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości Danuta Lewandowska, WEPA Professional S.A. prowadzi swoją działalność na terenie strefy od 2006 r.

"Przyznane zezwolenie dotyczy nowego przedsięwzięcia tej spółki. Tym razem zamierza ona zainwestować około 50 mln zł w zakup nowoczesnej linii technologicznej oraz budowę hali magazynowej i łącznika logistycznego, który połączy tę halę z magazynem. W związku z planowaną inwestycją, przedsiębiorstwo zobowiązało się również do zatrudnienia 10 nowych pracowników. Inwestycja ma być zakończona w ciągu najbliższych pięciu lat" - dodała Lewandowska.

WEPA Professional S.A. funkcjonuje w kamiennogórskiej strefie w podstrefie Piechowice. Jest producentem papieru toaletowego, ręczników kuchennych i chusteczek higienicznych. Obecnie zatrudnia blisko 350 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.