Kawa, kanapa i scrabble. Tak rekrutuje Capgemini

0 0
Kawa, kanapa i scrabble. Tak rekrutuje Capgemini
fot. pixabay

Katowicki oddział Capgemini organizuje nietypową akcję rekrutacyjną "Cap of coffee" na wydziale filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.

– Chcemy w przyjaznej, ale profesjonalnej atmosferze porozmawiać o tym, co Capgemini może zaoferować osobom ze znajomością języków: angielskiego, francuskiego lub niemieckiego. Stąd obecność naszej „kanapy rekrutacyjnej” na Uniwersytecie i zaproszenie na kawę wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć rozwój zawodowy w naszej firmie – mówi Gabriela Plencler-Borecka, specjalista ds. employer brandingu.

O stażu, pracy i kulturze organizacyjnej firmy będzie można porozmawiać z jej pracownikami w środę (13 maja) w Sosnowcu. Chętni mogą umówić się wcześniej na rozmowę rekrutacyjną lub wypełnić na miejscu stosowną aplikację. CV na kanapie wypełniali tej wiosny już studenci z Krakowa i Katowic.

– Teraz czas na Sosnowiec i studentów tutejszych kierunków filologicznych. Oprócz rozmów na temat możliwości profesjonalnego rozwoju, będzie można napić się kawy, zmierzyć z językowym scrabble, zagrać w yengę i wygrać okolicznościowe upominki – dodaje Plencler-Borecka.

Capgemini chętnie przygotowuje oferty pracy i stażów, które są dedykowane studentom ostatnich lat, a także rozwój kariery według jednej z dwóch wybranych ścieżek: specjalistycznej lub zarządzania ludźmi.

Obecnie Capgemini w Polsce zatrudnia ponad 6 tys. osób w pięciu miastach - Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Opolu i Katowicach.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.