Katowice chcą przyciągać do siebie programistów

Kilkaset milionów użytkowników dziennie, zarobki do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, oraz wzrost zatrudnienia o 100 proc. w ciągu ostatniego półrocza - tak firma Perform, dostawcą treści związanych ze sportem, zachęca nowych programistów do pracy w Katowicach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Katowice chcą przyciągać do siebie programistów

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

3 paź 2014 18:15


W rekrutację zaangażował się katowicki magistrat poprzez rozpoczętą właśnie kampanię mającą skłonić programistów do przyjazdu do miasta.

Czytaj też: Polacy to dobrzy programiści i matematycy

- Poszukujemy programistów. Ilu chcemy zatrudnić? Katowicki oddział rozwija się tak szybko, że jesteśmy w stanie przyjąć praktycznie każdego spełniającego nasze oczekiwania. Szukamy osób biegle programujących w Java, PHP, systemach mobilnych (iOS, Android), a także programistów front-end i testerów - mówi Paweł Łobejko, General Manager Perform Poland.

Czytaj też: Ile zarabiają programiści, ile administratorzy sieci, a ile graficy komputerowi?

- Ważna jest również znajomość języka angielskiego. W przypadku Perform wyświechtany slogan o łączeniu pasji i pracy, ma naprawdę realne podstawy. Kibicom piłki nożnej oferujemy pracę przy najważniejszych rozgrywkach największych klubów. Podobnie w wypadku innych dyscyplin m.in. tenisa czy koszykówki - dodaje.

Pomóc w naborze programistów m.in. do pracy w Perform ma kampania Urzędu Miasta Katowice, skierowana do programistów z południa Polski.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.