Kamil Durczok wraca do pracy? Zastąpi Tomasza Lisa w TVP?

Niedawno tygodnik "ABC" spekulował, że Kamil Durczok, były szef "Faktów" TVN, może zastąpić Tomasza Lisa w TVP. Telewizja nie potwierdza jednak tych informacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kamil Durczok wraca do pracy? Zastąpi Tomasza Lisa w TVP?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

17 lis 2015 14:31


- Nie wykluczamy zainteresowania Durczokiem. Przy nowym rozdaniu wszystko jest możliwe - miał powiedzieć tygodnikowi "ABC" jeden z informatorów. Tymczasem, Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik TVP zaprzecza tym plotkom.

Rozstanie z TVN

Przypomnijmy, Kamil Durczok rozstał się ze stacją TVN w atmosferze skandalu, jaki wybuchł po publikacjach "Wprost" na temat mobbingu i molestowania, jakiego miał się dopuszczać były szef "Faktów" TVN.

Czytaj też: Raport Komisji TVN potwierdza przypadki molestowania. Obrywa też HR

Choć dziennikarz od samego początku zapewniał, że nigdy nie molestował żadnej z pracownic, efekt jest taki, że dziś nie ma go już w załodze TVN – 10 marca zarząd stacji poinformował, że umowa z dziennikarzem została rozwiązana za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym.

Obecnie dziennikarz walczy z tygodnikiem "Wprost" o wypłatę 9 milinów odszkodowania, za naruszenie dobrego imienia. Niedawno wystąpił w roli prowadzącego podczas V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które odbyło się w Katowicach.

Powrotu nie będzie

Mimo, że prawdopodobnie w TVP nadchodzą zmiany kadrowe wśród dziennikarzy, o czym miał wspomnieć Janusz Daszczyński, prezes TVP 4. listopada w rozmowie z Presserwisem, twierdząc że  po zakończeniu umów z producentami "Tomasz Lis na żywo" i "Bliżej", Telewizja Polska nie będzie ich przedłużała, a więc Jan Pospieszalski i Tomasz Lis prawdopodobnie znikną z anteny, Durczok na razie raczej nie wróci na wizję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.