Kamil Durczok wraca do gry. Rekrutuje dziennikarzy

• Kamil Durczok chce uruchomić serwis internetowy z siedzibą w Katowicach.
• Założona przez niego spółka szuka dziennikarzy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kamil Durczok wraca do gry. Rekrutuje dziennikarzy

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

19 sie 2016 9:34


Kamil Durczok, który w ubiegłym roku rozstał się ze stacją TVN, chce uruchomić serwis internetowy, którego redakcja będzie mieścić się w Katowicach - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

W ostatnich tygodniach na Twitterze umieszczał zdjęcia remontowanego biura.

Źródło: Twitter Źródło: Twitter

W czwartek (18 sierpnia) dodał kolejną fotografię z podpisem: „Pięknie tu... I pomyśleć że cztery miesiące udało się nam to utrzymać w tajemnicy”.

Źródło: Twitter Źródło: Twitter

Serwis Wirtualnemedia.pl podaje, że Kamil Durczok na początku kwietnia zarejestrował spółkę Coal Minders. Obecnie poszukuje dziennikarzy „do współpracy przy planowanym projekcie medialnym na południu Polski”. Szansę na pracę mają osoby, które nie boją się wyzwań i poświęceń, doskonale poruszają się w sieci oraz posiadają konta na przynajmniej trzech portalach społecznościowych.

Przypomnijmy, Kamil Durczok rozstał się ze stacją TVN w atmosferze skandalu, jaki wybuchł po publikacjach, w których zarzucono dziennikarzowi mobbing pracowników, a także przebywanie w mieszkaniu znajomej, w którym znaleziono treści pornograficzne i biały proszek.

W maju zapadł wyrok w pierwszym procesie między Kamilem Durczokiem a byłymi dziennikarzami "Wprost" i wydawcą tygodnika. Sąd nakazał im przeprosić Durczoka i zapłacić mu 500 tys. zł odszkodowania. Proces zaczął się w połowie października 2015 r. i dotyczył artykułu "Kamil Durczok. Fakty po Faktach". W tekście opisano zdarzenie, do którego miało dojść w mieszkaniu w Warszawie, wynajmowanym przez znajomą Durczoka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.